כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שירותי הסעות הקיימים בשוק

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של חברות הסעות שונות הפועלות בכל רחבי הארץ, תחת כל חברה ניתן לראות שירותים שונים בדומה להשכרת מיניבוס, אוטובוס, הסעות לאירועים, טיולים וגם לקברי צדיקים, אז איזה שירותי הסעות קיימים כיום בשוק?

31/07/2016

נתחיל בסוגי הרכבים המיועדים להשכרה

נתחיל בסוגי הרכבים המיועדים להשכרה
השכרת אוטובוס- כיום ניתן להשכיר מכל חברת הסעות אוטובוס לצרכים שונים, החל מאוטובוס לאירועים, לטיולים, להסעה ברחבי הארץ לקברי צדיקים ואף לאזכרות והלוויות, ניתן להשכיר את האוטובוסים לימים שלמים, אוטובוסים מיועדים להכיל עד 55 מקומות.

השכרת מיניבוס- מיועד להכיל עד כ- 25 מקומות, ניתן למצוא גם בגדלים קטנים יותר כמו 15 מושבים או 20 מושבים, מיועד בדרך כלל להסעות לחתונות וטיולים משפחתיים, ישנה אפשרות בחברות מסוימות להזמין את השירות של השכרת מיניבוס ללא נהג ע"פ שכירות יומית.

מידיבוס להשכרה- הגרסה אשר נמצאת בין מיניבוס לאוטובוס, מכיל בין 20 עד 35 מקומות, השירותים אשר מקובלים באמצעות מידיבוס הן הסעות למרחקים ארוכים כמו לצפת, הר החרמון, מירון וגם הרצל.

השכרת אוטובוס זעיר- בין מידיבוס לאוטובוס ישנם כמה מושבים חסרים. אוטובוס זעיר מכיל עד כ- 45 מקומות ישיבה, מיועד למגוון רחב של הסעות, החל מהסעות לבר מצווה ועד לאירועים גדולים יותר וכמובן טיולים. ניתן גם לראות אותו בשימוש אצל בתי ספר לצורך הסעות לילדים.

שירותי הסעות מיוחדים

מעבר לרכבים השונים שאיתם ניתן להגיע לכל מקום, אירוע ויעד. ישנם שירותים מיוחדים הנמצאים בקטגוריות שונות שכמעט כל חברת הסעות מספקת.

הסעות קבועות

הסעות עובדים- שירותי הסעות קבועים בעבור עובדים, בדרך כלל באמצעות מיניבוס, אוספים את העובדים אל המפעל, משרד או בית העסק ודואגים גם להחזיר אותם לביתם בסוף יום העבודה.

הסעות תלמידים- אלו הסעות הזכורות לכולנו היטב, הסעות לבתי ספר ולעיתים גם לטיולים מטעם בתי הספר, בדרך כלל ישנם כמה נקודות איסוף שונות בדרך אל בית הספר ובחזרה ממנו.

הסעות מזדמנות

הסעות לאירועים- בתקופת החתונות והאירועים השונים, סוג ההסעות הזה הוא הנפוץ ביותר, מדובר בדרך כלל על השכרת אוטובוס או מיניבוס לצורך חתונות, הנהג אוסף מכמה נקודות שונות את האורחים, מגיע אל האולם, ממתין עד לסיום האירוע ומחזיר אותם בנקודות פיזור שונות, על השירות הזה משלמים בדרך כלל החתן והכלה.

הסעות לטיולים- כיום ישנם יעדים בכל רחבי הארץ המיועדים לטיולים, חברות ההסעות השונות לקחו את השירות צעד קדימה והיום ניתן למצוא הסעות לטיולים מאורגנים עם מדריך צמוד והכל מטעם חברת ההסעות! היעדים הנפוצים הם: הר החרמון, ים המלח, הכנרת, הר מירון, קברי צדיקים ועוד.

שירותי הסעות לשדה התעופה- כיום בטיולים מאורגנים בחו"ל משתמשים בשירותים של השכרת מיניבוס לצורך הסעות אל נתב"ג של כל המטיילים, מדובר על קבוצה אשר אוספים אותה מכמה נקודות איסוף שונות ומסיעים אותה עד לשדה התעופה.

לפני שמזמינים הסעה עושים בדיקה מעמיקה

טרם תבחרו את חברת ההסעות רצוי לבדוק בעוד כמה חברות נוספות ולבצע השוואת מחירים ביניהם. על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר רצוי לבצע השוואת מחירים בין 3 חברות הסעות שונות לפחות. חשוב לזכור לא לבחור דווקא בחברה הזולה ביותר, אלא בחברה האמינה והמתאימה לכם ביותר. בנוסף, בדקו האם החברה שבה אתם בוחרים מספקת את השירותים להם אתם נחוצים. בקשו את מספר הטלפון של הנהג על מנת לוודא את פרטי הנסיעה. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים