כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהם המקלחונים הפופולאריים ביותר בישראל כיום

הדרך המועדפת לבניית חדר רחצה היום בישראל היא מקלחונים. לפניכם סקירה של מקלחונים פופולאריים היום בישראל ופירוט הסיבות לפופולאריות של כל אחד.

07/08/2016
אתם לפני מעבר לדירה חדשה? שיפוץ דירה קיימת? אולי אפילו קניתם דירה ואתם מתלבטים כעת איך לעצב אותה מבפנים. בכל אחד משלושת המקרים המצוינים לעיל, אחד החדרים החשובים שתעצבו הוא חדר הרחצה. אם אתם אנשים שאוהבים לעצב את הדירה שלהם בעצמם ללא עזרת מעצב חיצוני, כדאי לכם להיות מעודכנים בכל האפשרויות הקיימות לסידור החדר הזה. במיוחד בשבילכם אספנו את כל הפתרונות לשילוב מקלחון בחדרי רחצה.

מקלחון פינה

הדגם הפופולארי ביותר כיום הוא המקלחון הפינתי או הפינה. שמו הוא רמז למיקום שלו בחדר האמבטיה וזהו למעשה היתרון הגדול שלו והגורם המרכזי לפופולאריות הגבוהה שלו. הכוונה היא כמובן לחיסכון הניכר במקום בחדר הרחצה. מאחר והוא ממוקם בפינת החדר, הוא תופס הרבה פחות מקום מכל סוג אחר של מקלחון, מבלי לפגוע ברמת הנוחות. ישנם מקלחונים פינתיים המאובזרים בדלת הזזה אחת או זוג דלתות הזזה הנעות על גבי מסילה וכן ישנם דגמים פינתיים המאובזרים בדלתות הנפתחות באמצעות ציר.

מקלחון עגול

הדגם העגול הוא סוג ספציפי של מקלחון פינתי, המיוחד בכך שהעיצוב שלו כולל דלתות לא ישרות. העיצוב הייחודי שלו מחייב לרוב התקנה של דלתות מסילה.

מקלחון חזית

המקלחון החזיתי מתאים ספציפית עבור חדרי רחצה צרים יחסית שבהם ניתן למצוא שני קירות מקבילים. כמו כן דגם זה רלוונטי גם לחדרי רחצה גדולים יחסית שבהם האסלה ממוקמת צמוד למקלחון, כאשר ישנו קיר המפריד בין שניהם. ברוב המוחלט של המקרים דגמי החזית מאובזרים בדלתות הזזה הנעות על מסילה, מטעמי חיסכון במקום.

מקלחון מלבני

מקלחון מלבני כשמו כן הוא, מעוצב בצורת מלבן. ישנם דגמים שונים שלו בשוק היום, כאשר ישנם למשל מקלחונים פינתיים מלבניים, חזית מלבניים ואף דגמים מלבניים שאינם חזיתיים ואינם פינתיים.

אמבטיון

אמבטיון הוא מעין שילוב פרקטי בין אמבטיה לבין מקלחון. אם בעלי הבית לא מעוניינים לוותר על האמבטיה, אבל בחדר הרחצה אין מספיק מקום בשביל להתקין מקלחון, האמבטיון יכול להוות את הפתרון המושלם עבורם. את דלתות האמבטיון מתקינים על גבי האמבטיה עצמה לנוחות מרבית ולחיסכון האופטימאלי במקום וכך ניתן ליהנות משני העולמות מבלי להתפשר על דבר.

Free Standing

דגמי FREE STANDING הם מקלחונים המתאימים אך ורק לחדרי אמבטיה מרווחים וגדולים. זאת כיוון שמדובר בדגמים שלא זקוקים לתמיכה של קירות. בניגוד למקלחון החזיתי שבו שלוש מהפאות הן למעשה קירות או לפינתי שבו שתי פאות הן קירות, מקלחון FREE STANDING הוא ייחודי וניתן למקם אותו פחות או יותר בכל נקודה בחלל החדר. מטבע הדברים מדובר בדגמים שעלותם גבוהה יחסית לשאר הדגמים שהוזכרו לעיל.

לסיכום

כמעט בלי שהרגשנו, הפכו מקלחונים בעשור האחרון לנפוצים בכל בית, כשלעתים זה מרגיש אפילו מוזר שישנם חדרי רחצה שעדיין ניתן לראות בהם וילונות אמבטיה מעלי עובש. אם טרם שדרגתם את חדר האמבטיה שלכם ופינקתם אותו לתפארת, זה הזמן!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים