כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פרקט עמיד במים? יש דבר כזה!

רבים נמנעים מהתקנת פרקט בביתם בשל חשש מאי עמידותו בפני מים, אך כיום ניתן להנות מהפרקט הפולימרי כבעל יתרונות רבים ויכולת עמידה במים.

10/08/2016

פרקט עמיד במים

פרקט עמיד במים
בעבר, פרקטים לא היו עמידים כלל בפני מים, ויכלו להיהרס במהירות כאשר באו במגע עמם, דבר אשר גרם לאנשים רבים להימנע מהתקנת פרקט בביתם. כיום, עם התפתחות התחום והטכנולוגיה, אנו יכולים ליהנות מפרקט פולימרי עמיד במים, אשר יכול לסייע לנו הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית.

מה זה פרקט פולימרי

פרקט פולימרי הינו בעצם פרקט סינטטי, אשר אינו עשוי כלל מעץ אלא לחלוטין מחומר בשם PVC. שימוש בחומר זה בכדי ליצור פרקט סינטטי אפשר יצירת פרקט עמיד לחלוטין בפני מים, אשר בשל הרכבו הכימי אינו יכול להיפגע מהם גם אם ייחשף לכמויות גדולות ביותר של מים לאורך זמן. שימוש בפרקט זה הינו בעל יתרונות רבים, היות והוא מאפשר לנו ליהנות ממראה העץ החם והנעים מבלי לחשוש מפני הריסתו בשל חשיפה למים.

יתרונות פרקטים

היתרון המשמעותי ביותר בשימוש בפרקט פולימרי הינו כמובן עמידותו בפני מים, אולם זהו לא היתרון הפונקציונלי היחיד שלו. פרקט פולימרי אינו עמיד רק בפני מים, אלא בפני סוגי נוזלים רבים כגון חומרי ניקוי, שמנים, חומצות חלשות בהן עושים שימוש בבית ועוד. עמידות זו מאפשרת לנו להתקין פרקט מסוג זה בכל מקום בבית- כולל המטבח והמקלחות! כמו כן, פרקט זה נחשב לעמיד ביותר מכל סוגי הפרקטים, כך שאנו יכולים ליהנות מהשימוש בו לאחר ההתקנה במשך שנים רבות, מבלי שהוא ישנה את איכותו בשום צורה.

עיצוב

פרקטים פולימריים נועדו בכדי לדמות בצורה מושלמת את הפרקטים הטבעיים שנעשה בהם שימוש בעבר, ולכן חברות שונות המתמחות בסוג פרקטים זה מציעות מגוון רחב ביותר של סגנונות ועיצובים בכדי לתת מענה לכל צורך שעלול להיות לנו. העיצובים של הפרקטים נבדלים זה מזה בצבעם, מרקמם, רוחב הקורות ועוד, כך שכל אחד יכול להתאים פרקט פולימרי לביתו בצורה אשר תענה על כל צרכיו ודרישותיו העיצוביות, ואשר תחמיא בצורה הטובה ביותר לקו העיצובי הנבחר בבית.

לאילו בתים מתאים פרקט פולימרי

בשל עמידותו הרבה ויתרונותיו, פרקט פולימרי מתאים להתקנה בכל בית, כאשר אנו יכולים להתקין אותו גם בכל חדר בבית. אם אנו רוצים להכניס קצת עץ לבית וליצור בו אווירה חמה ונעימה יותר, נוכל לעשות שימוש בפרקט פולימרי מבלי לחשוש מפני הריסתו בשל חשיפה לחומרים שונים.

השימוש בפרקט פולימרי הינו בעל יתרונות רבים מלבד עמידותו בפני מים

אלו אשר מחפשים פתרון לאי עמידות פרקט טבעי בפני מים יוכלו ליהנות מהשימוש בפרקט פולימרי, אשר הינו עמיד לחלוטין בפני מים ונוזלים אחרים. מלבד זאת, לפרקט מסוג זה יתרונות רבים נוספים אשר הופכים אותו לנוח ביותר לשימוש ורלוונטי לכל אחד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים