כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בעיות אינסטלציה בדירה חדשה

כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, אנו עלולים להיתקל בבעיות אינסטלציה שונות אשר יכולות להשפיע על איכות חיינו בדירה. במאמר זה נסקור כמה מהבעיות הנפוצות ביותר ואת דרכי הטיפול בהן, כך שנדע להתמודד עמן בצורה טובה יותר במקרה וניתקל בהן.

10/08/2016

דירות חדשות עלולות לטמון בחובן מספר בעיות לא נעימות, כולל בעיות אינסטלציה

דירות חדשות עלולות לטמון בחובן מספר בעיות לא נעימות, כולל בעיות אינסטלציה
בעיות אינסטלציה עלולות לתקוף כל דירה חדשה, בין אם מדובר בדירה שנבנתה רק כעת או בדירה שנבנתה לפני מספר שנים. כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, אנו עלולים להיתקל במגוון בעיות מסוג זה אשר כדאי להכיר בכדי שנדע כיצד להתמודד עמן בצורה נכונה.

אז אילו בעיות אינסטלציה עלולות להופיע בדירה החדשה שלכם? בעיה ראשונה, סתימות.

הבעיה העיקרית בצנרת הבית בדירות חדשות הינה היווצרות סתימות. כאשר אנו בונים דירה חדשה, ישנה הצטברות של משקעים לעיתים קרובות בצנרת אשר גורמת לסתימות. הדבר יכול להתרחש גם בדירות ישנות יותר, בהן ישנה הצטברות של לכלוך בצנרת לאורך זמן. בעיה זו מחמירה באזורים חוליים כגון הערבה או ירושלים, ולכן אינסטלציה בירושלים או באזורים אחרים הנוטים להצטברות חולות ולכלוך מתאפיינת בסתימות רבות. כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, חשוב לבצע בדיקת סתימות בצנרת ולטפל בכל בעיה שאנו מגלים.

בעיות של לחץ מים נמוך

פעמים רבות, כאשר אנו נכנסים לדירה חדשה, אנו נתקלים בתופעה של לחץ מים נמוך בברזים. כאשר אנו רואים כי בברזי הבית לחץ מים נמוך, חשוב לבדוק את הצנרת, היות ויכול להיות ומדובר בתחילת של סתימה באחד הצינורות הראשיים או בנזילה אשר מפריעה למים לזרום כנדרש. אינסטלציה בירושלים ובערים על הר נוספות דורשת מאתנו גם להתקין מכשירים כגון משאבת לחץ אשר מסייעת בהתמודדות עם העלאת המים במעלה ההר.

בעיית לחץ מים משתנה

בעיה נפוצה נוספת הינה לחץ מים משתנה בברזים, אשר נובע לרוב משימוש בכמה ברזים בבית במקביל. באופן כללי, שימוש בכמה ברזים לא אמור להשפיע מהותית על לחץ המים, אולם כאשר מדובר בברזים גדולים כגון ברזי השקיה או ברזי המקלחת אנו יכולים לראות שינויים שכאלה. אולם בעיה זו ניתנת לפתרון במהירות על ידי וויסות השימוש במים, כך למשל נוכל להפעיל את הממטרות בבוקר, לכבס את הבגדים בלילה וליהנות ממים בלחץ גבוה במקלחת לאורך כל היום.

בעיית נזילות בדירה

נזילות נובעות לרוב בשל שימוש בצנרת ישנה. אינסטלציה בירושלים, חיפה וערים עתיקות רבות מתאפיינת בהיווצרות נזילות בשל הצנרות הישנות שניתן למצוא בבתים רבים. כאשר אנו עוברים לדירה חדשה, חשוב לעשות גם בדיקת נזילות בצנרת, ולטפל בכל נזילה שנוצרה ובכל חלק מוחלש בצנרת אשר עלול לפתח נזילות עם הזמן, היות ותקלות אלו עלולות להיות מורכבות לתיקון וכן מחייבות אותנו בתיקון הנזקים שהנזילה יצרה.

חשוב לתקן את בעיות האינסטלציה בדירה במהירות האפשרית

בעיות אינסטלציה בדירה עלולות לא רק להפריע לשגרת יומנו, אלא גם לגרום לנזק למבנה הבית בשל הצטברות מים בחללים שונים, ולכן חשוב לגלותן במהירות ולטפל בהן בצורה מידית עם המעבר לדירה החדשה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים