כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת מזרונים מיד שנייה

קמת בבוקר עם גוף כואב ותחושה שלא נחת מספיק, למרות שבילית בין שש לשמונה שעות במיטתך? יתכן מאוד שהבעיה טמונה באיכות המזרן עליו אתה ישן.

10/08/2016

מזרונים הם כלי מרכזי בהשפעה על איכות השינה שלך

מזרונים הם כלי מרכזי בהשפעה על איכות השינה שלך
בריאות הגב ואיכות השינה שלך הם סימנים חשובים, שיאפשרו לך לקבוע האם המזרן עליו אתה ישן משרת את מטרתו נאמנה ומאפשר לך מנוחה אידיאלית. כיום, קיימים סוגים רבים של מזרונים בשוק, החלק הארי מתוכם מוגדר כאורתופדי. בין האפשרויות השונות, תוכל למצוא מזרן קפיצים, לטקס, ויסקו וחומרים נוספים. מזרונים המבוססים על מערכת קפיצים מספקים תמיכה משמעותית לגב והם המומלצים ביותר לשימוש במיטות זוגיות.

חומרי הגלם משחקים תפקיד גם הם

לעומתם, מזרונים העשויים מלטקס יהיו לרוב גמישים יותר ויתאימו את עצמם לגוף השוכב. כשמדובר על מזרונים העשויים מויסקו, האפקט של חום הגוף הוא שמאפשר את התאמת המזרן לגוף. בגלל המגוון הרחב, לעיתים בחירת המזרן המתאים יכולה להראות לא פשוטה כלל. הקפדה על מספר כללים חשובים יסייעו בבחירת מזרן, בין אם הוא חדש מהניילונים ובין אם מדובר במזרן איכותי מיד שנייה. טיפים שיעזרו לך ברכישת מזרונים מיד שנייה:

קבלת ייעוץ מקצועי

התאמה של המזרן הרצוי להרגלי השינה ובריאות הגב והעצמות של המשתמש העתידי היא צעד מפתח בדרך לבחירת מזרן אידיאלי. איש מקצוע מיומן יוכל לזהות איזה מזרן יענה בצורה הטובה ביותר על צרכייך, ולהתאים לך את המזרן המתאים לך לפי תקציבך. זכור תמיד שמזרן שמחירו ההתחלתי גבוה מדי ביחס להוצאה שתכננת, תוכל לרכוש במצב מעולה גם מיד שנייה, במחיר מתאים לך יותר.

נסה זאת בעצמך

בין אם אתם בוחרים מזרונים בחנות ובין אם בביתו של מוכר המזרן מיד שנייה, חשוב להשאיר את המבוכה מאחור ולנסות לשכב ולשבת על הרכישה הפוטנציאלית. רק אתה יכול לדעת מה מתאים ונוח לך באמת, ולכן חשוב מאוד להרגיש על בשרך את המזרן לפני קנייתו. במהלך צעד זה, כשמדובר על מזרן זוגי מיד שנייה, חשוב להקפיד להישכב ולבחון את שני צדיו, כדי לוודא שאין ביניהם הבדל שנובע משחיקת צד מסוים.

וודאו שהגודל מתאים

בין אם מדובר ברכישת מזרן לבסיס מיטה קיים ובין אם אתה נוטה לתזוזה מרובה בלילה, חשוב שגודל המזרן יתאים במידותיו לצרכייך. מזרן שתנועה לא נכונה יכולה לגרום לנפילה ממנו באמצע הלילה יהווה בחירה לא הגיונית.

בחירת מזרונים משותפת

אם אתה חולק את המיטה עם אדם נוסף, חשוב מאוד שגם הוא ייתן את אישורו לפני רכישת המזרן, כדי לוודא שהעסקה נוחה לכל הצדדים, תרתי משמע.

איך אדע שאני רוכש מזרונים איכותיים?

כשמדובר על רכישת מזרן מיד שנייה, חשוב מאוד לא להתפשר על האיכות. נרצה לרכוש מזרן ברמת גימור גבוה, שיאפשר לנו מנוחה רציפה וישמור על בריאות הגב שלנו. כדאי להקפיד על רכישת מזרן שנראה ומרגיש שמור היטב, וכך נוכל ליהנות משני העולמות- נזכה בשינה איכותית על מזרן אמין ואיכותי מבלי להתפשר על המחיר המתאים לנו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים