כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חיפוי קרמיקה- הדרך לשדרוג הדירה שלך

רבים מחפשים דרך מהירה ופשוטה לשדרג את מראה הדירה, כאשר עומדות בפנינו אפשרויות רבות. אחת האפשרויות היעילות ביותר הינה חיפוי קירות מסוימים בבית בעזרת קרמיקה. במאמר זה נסקור את יתרונות פעולה זו ואת דרך ביצועה.

11/08/2016

ישנן דרכים רבות לשפר את מראה הדירה שלנו בקלות וביעילות

ישנן דרכים רבות לשפר את מראה הדירה שלנו בקלות וביעילות
כאשר אנו מעוניינים בשדרוג הדירה, פעמים רבות לא נרצה להשקיע זמן רק בשיפוצים, ונרצה למצוא שיטות שונות לשינוי מראה הדירה בצורה משמעותית ביעילות ומהירות. אחת הדרכים הטובות ביותר לשדרוג מראה הדירה הינה חיפוי קרמיקה, אשר מסייעת לנו מכמה בחינות.

ראשית מה זה חיפוי קרמיקה?

חיפוי אשר אנו מבצעים לקירות באמצעות אריחי קרמיקה. חיפוי זה נפוץ ברוב הבתים, והוא מסייע לנו הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית, כך שבין אם אנו בונים בית חדש ובין אם אנו מתגוררים בדירה אשר לא אנו בנינו, רוב הסיכויים שנוכל למצוא בה חיפוי שכזה לפחות באזור אחד של הבית. לחיפוי השפעה משמעותית על מראה הבית, ולכן במידה ונרצה לשנותו ולשדרגו, נוכל לעשות זאת בקלות יחסית על ידי בחירת החיפוי הנכון עבורנו.

כיצד מסייע לנו חיפוי זה מבחינה עיצובית

מבחינה עיצובית, כל חיפוי שנוסיף לקיר יכול להשפיע רבות על החדר בו הוא מתבצע. כאשר אנו מחפים את הקיר בקרמיקה, אנו יכולים להשפיע לא רק על צבעו, אלא גם על הטקסטורה שלו, כאשר אנו יכולים לבחור בין אריחים חלקים, מחוספסים, בגימור מט או מבריק ועוד. כמו כן, גם לגודל האריחים השפעה על עיצוב החלל ומראהו, ולכן כאשר אנו בוחרים אריחים לחיפוי שאנו יוצרים חשוב להשקיע רבות בבחירתם ולקחת בחשבון הן את צבעם, הן את גודלם והן את הגימור והטקסטורה שלהם.

יתרונות פרקטיים נוספים

היתרון המשמעותי ביותר של חיפוי מסוג זה מבחינה פרקטית הינו הגנה על הקיר עליו מתבצע החיפוי. הקרמיקה מגינה על הקיר מפני רטיבות ולכלוך, כך שהיא מסייעת בשמירה עליו הן מבחינה עיצובית והן מבחינה בריאותית, היות ולרטיבות השפעה לא רק על צבעו וטיבו של הקיר, אלא גם על התפתחות חיידקים עליו, היווצרות עובש ועוד.

היכן נהוג לבצע חיפוי זה

כאמור, לחיפוי מסוג זה יתרונות פרקטיים כמו גם יתרונות עיצוביים, ולרוב נתקין אותו במקומות בהם היתרונות הפרקטיים חשובים יותר. כאמור, היתרון המשמעותי של חיפוי מסוג זה הינו העובדה שהוא יכול להגן על הקירות מפני רטיבות ונוזלים, אשר עלולים לגרום לא רק לפגם בצבע אלא גם להצטברות לכלוך, ולכן נוכל למצוא חיפוי קרמיקה לרוב בחדרי אמבטיה ומטבחים, בהם ישנו סיכוי טוב להירטבות והתלכלכות של הקירות.

כאשר אנו מחפים את הקיר שלנו בעזרת קרמיקה, אנו נהנים משינוי מהיר של מראהו

הדבקת אריחי קרמיקה לשם חיפוי קיר מתבצעת בצורה מהירה ביותר, וגורמת לשינוי משמעותי במראה החלל בו הדבקנו את החיפוי, כך שאנו יכולים לשדרג במהירות וביעילות את מראה המקלחת או המטבח בעזרת חיפוי קרמיקה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים