כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אפוקסי לרצפת הבית

השימוש באפוקסי קיים כבר עשרות רבות של שנים בתחום תעשיות כלי הרכב והתחבורה בכלל, בפחיות שימורים ובציפוי בטון ושכבות בנייה. כל אלו בשימוש כה נפוץ מכיוון שמבנה החומר הינו אמין, לא מזיק, לא מחליד ובנוסף לכל בטיחותי. כיום משתמשים בחומר זה גם לשימוש ביתי.

11/08/2016

עיצוב הרצפה שלכם בשיטה ייחודית ומקורית

עיצוב הרצפה שלכם בשיטה ייחודית ומקורית
השימוש באפוקסי בתעשייה הביתית מתאפשר בזכות היתרונות העצומים של החומר להגן על החומר אותו הוא מכסה וכיום תמצאו את תחום הריצוף בשיטה זו במגמת עלייה. בעיצוב מרצפות מסוג זה, ישנן דרכים רבות להעניק עיצוב ייחודי לרצפה, בשלל תבניות ומבנים תלת מימדיים, ציורים מתחת לשכבת החומר ולמעשה הבאת ביטוי איכותי ביותר לשלל סגנונות עיצוב רצפה תוך שימת דגש על הבאת איכות החומר והעיצוב בצורה מוגנת ומשמרת.

אמינות החומר בעיצוב בפרט ובעולם התעשייתי בכלל

בגלל מבנה החומר העשוי פולימר אפוקסידי הוא מתקשה בצורה מאוד נשלטת ולכן ניתן לעצבו בשלל דרכים. השימוש מאוד נפוץ בתעשייה הימית כשכבת הגנה שכן כאשר בא במגע עם מים, הוא לא מחליד. החומר אינו רעיל ובא בשימוש נפוץ בפחיות שימורים בחלק הפנימי, גם בשרידות לטווח ארוך במיכל נוזלי וגם ברמות חומציות גבוהות יותר . החומר יציב מאוד ברגע שהוא בא במגע עם חומר מקשה ולכן ניתן לעצבו בצורה הספציפית הרלוונטית עד שיהיה מספק. החומר מאז ומתמיד היווה שכבת הגנה איכותית ביותר לכלל סוגי החומרים, בין היתר גם בזכות היתרון שלו לעמידות בפני דלקות ובערה. החומר כיום נמצא בשימוש יומיומי גם ובעיקר בתחום עיצוב הבית ובשאר שימושיו כבר מתחילת שנות השלושים.

למה השימוש ברצפת הבית כה חיונית

החומר אינו מחליק, ולמעשה בגלל היותו ציפוי אנטי סטטי הוא גם לא מושך אליו חומרים כמו לכלוך ואבק ולכן קל לנקות אותו. החומר מתאפיין בברק וגימור נקי ויוצר תחושה נקייה וריצוף באיכות גבוהה הנותן מענה לכל המעוניין לשמור על אסתטיות ורמה גבוהה של עיצוב בבית. בהתלבטות בין שימוש באפוקסי או בכל חומר אחר לעיצוב הרצפות בבית ניתן להשוות בין היתר את תחום ההתקדמות הטכנולוגית ואפשרויות העיצוב הבלתי נדלות בעזרת כיסוי עם חומר זה.

במהלך השימוש בחומר לעיצוב הרצפה תוכלו ליהנות משלל אפשרויות בלתי מוגבלות

השימוש בחומר מתאפשר על מספר רב של חומרים ועל כולם הינו כיסוי אמין, יציב ובטיחותי. ניתן ליישמו על קרמיקה בתוך הבית על הרצפה או בקירות, על בטון בפנים ומחוץ לבית, על חומרים פחות נפוצים בבית כמו עץ נותן החומר מענה גם כמשמר טוב במיוחד בנוסף לכל שאר מעלותיו. מדובר בחומר שקל לנקות אותו והדבר מאוד חשוב וחיוני בהיבטי תחזוק הבית, מדובר בחומר אמין שנמדד לאורך עשרות שנים והוכח כיעיל מאוד ופרקטי בתחומים רבים ומגוונים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים