כרגע באתר
5
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך לבחור פנצ'ריה?

בחירת מוסך המתמחה בהחלפה, טיפול ותיקון צמיגים יכולה להיות משימה קשה. במאמר הבא נסביר על מה כדאי לשים דגש ונבין את החשיבות של בחירה מן הסוג הזה.

17/08/2016
הצמיג הוא אחד החלקים החשובים ביותר ברכב. הצמיגים אחראיים על אחיזת הכביש, על מרחק הבלימה ועל מהירות הנסיעה. צמיגים שחוקים עלולים לגרום נזקים בלתי הפיכים והם מהווים את התמריץ מספר אחד לתאונות דרכים. כל נהג צריך לבקר בפנצ'ריה לפחות פעם במספר חודשים על מנת לבדוק את הצמיגים ולברר האם יש צורך בטיפול או החלפה שלהם. השאלה היא איך בוחרים מוסך כזה ועל מה כדאי לשים דגש. הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לבעלי רכבים פרטיים או מסחריים.

בצעו בדיקת רקע

כל מוסך בוחר להתמחות בדגמים ספציפיים או לעבוד עם יבואנים רשמיים מסוימים בלבד. מבחינתכם בתור לקוחות, השיקול העיקרי הוא האם באותו מוסך יכולים להחליף את הצמיגים ברכב שלכם. תוכלו לברר את זה באמצעות בדיקת רקע ושימוש במידע המופיע באתרי האינטרנט. היכנסו לאתר האינטרנט של המוסך, בדקו במה הוא מתמחה ובמידת הצורך צרו קשר טלפוני עם הנציגים. כך תוכלו לבחור פנצ'ריה שתשרת אתכם לאורך זמן ועל פי הנחיות היצרן.

קבלו המלצות מחברים ובני משפחה

עוד דרך לבחור מוסך היא באמצעות המלצות של חברים ובני משפחה. בסופו של דבר, אין תחליף להמלצה אובייקטיבית של לקוח מרוצה. אתם יכולים להתייעץ עם חברים ובני משפחה על פנצ'ריה באיזור המגורים שלכם, או לשמוע על מוסכים שמציעים שירות דומה במרחק נסיעה קצר. כך תרכזו את כל הבדיקות תחת קורת גג אחת ותמנעו עוגמת נפש.

הגיעו לביקור פתע

הסכימו להחליף או לתקן צמיגים רק במוסך מסודר, נקי ומאורגן. הגיעו לביקור פתע במוסך שקיבלתם עליו המלצות ונסו לראות מקרוב את אופי העבודה. זכרו שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, אך מצד שני גם השאירו זמן לשיחה קצרה עם העובדים. בדקו האם המקום עומד בכללי איגוד המוסכים והאם הוא מציע אחריות על העבודה. בנוסף, תוכלו לנצל את ההזדמנות כדי לשאול איזה דגמי צמיגים נמכרים במוסך ומה המחירים שלהם.

אל תתפתו למחיר נמוך

הטעות הנפוצה של בעלי רכבים היא לבחור פנצ'ריה רק לפי המחיר. למרות שכולם רוצים לשלם כמה שפחות על צמיגים חדשים, זהו לא נושא שכדאי להקל בו ראש. אסור להתפתות למחיר נמוך ובדרך כלל מה שזול עולה ביוקר. זכרו להשוות בין מחירי צמיגים של יצרנים שונים, נסו לשאול האם עלות העבודה מגלמת גם תקופת אחריות ואל תתביישו להתמקח.
לסיכום, בחרו פנצ'ריה רק לאחר שתבצעו בדיקת רקע ותקבלו המלצות. בשלב הבא תוכלו להגיע לביקור פתע וגם להיכנס לעובי הקורה בעזרת השוואה בין מחירים שונים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים