כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ארבעה טיפים לבחירת מכון גירים

בחירה של מכון גירים צריכה להתבצע לפי אזור מגורים, סוג השירות, סוג הרכב ומאפיינים מיוחדים. הנה כל הטיפים שיעזרו לכם לטפל בתיבת ההילוכים של הרכב על הצד הטוב ביותר.

21/08/2016
בחירת מכון גירים היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. נציגי המכון אחראיים על שורה ארוכה של עבודות חשובות, כמו לדוגמא החלפת תיבות הילוכים תקולות, תיקון תיבות הילוכים ישנות ושיפוץ תיבות הילוכים לאחר תאונה. איכות העבודה משפיעה ישירות על רמת הבטיחות בנסיעה ועל ערך הרכב. לפיכך, יש לפחות ארבעה טיפים שאותם כדאי להכיר לפני בחירת מכון מקצועי:

בדקו את אזורי מתן השירות

יהיה לכם קל יותר לקבל המלצות אובייקטיביות על מכון הילוכים שנמצא באזור המגורים שלכם. בדקו את אזורי מתן השירות באמצעות אתרי האינטרנט שעוסקים בתחום, אבל אל תוותרו על ביקור במקום עצמו. התייעצו עם חברים ובני משפחה ואספו כמה שיותר חוות דעת. זכרו שמכון גירים שנמצא במרחק נסיעה קצר יעזור לכם לעקוב אחר משך הטיפול, בעוד מכון רחוק ידרוש הקצאת זמן ואולי אפילו חופש מהעבודה בשביל כל תיקון קטן. מעבר לכך, נצלו את ההזדמנות של ביקור במוסך כדי להתרשם מהעובדים ברמה האישית, לראות תעודות הסמכה ולשאול על ניסיון.

הגדירו לעצמכם את סוג השירות

אל תבחרו מכון שמתמחה בתיבות הילוכים לרכב לפני שאתם מגדירים לעצמכם את סוג השירות. במידה ואין לכם את הרקע הטכני הנדרש, קראו מידע באתרי אינטרנט ואספו אינפורמציה על המושגים החשובים. אחרי שתגדירו את סוג השירות תוכלו לדעת האם מכון מסוים בכלל מתאים לצרכים שלכם. שימו לב בעיקר לשירותים בסיסיים כמו שיווק, החלפה ותיקון תיבות הילוכים לבין שיפוץ, יבוא ושיווק תיבות הילוכים משופצות או משומשות.

התאימו את המכון לסוג הרכב

מצאתם מכון מעולה לטיפול בתיבות הילוכים של רכב פרטי, אבל יש לכם רכב מסחרי? אין טעם לבזבז זמן. ותרו על התענוג וחפשו מכון גירים אחר. בדקו מול נציגי המכון באיזה סוגי רכבים הם מתמחים והבחינו בין רכב פרטי, מסחרי, שטח, כבד, דו גלגלי או חקלאי. התאמת המכון לסוג הרכב תחסוך לכם זמן ותמנע הוצאות מיותרות. בנוסף, התאמת המכון לסוג הרכב גם תאפשר לכם לדעת האם מדובר באנשי המקצוע הכי נכונים לבעיה שעמה אתם מתמודדים.

בררו האם יש צורך במאפיינים מיוחדים

לא כל מכון גירים מסוגל לספק עבורכם שירותים עם מאפיינים מיוחדים כמו דיאגנוזה באמצעות מכשור מתקדם, אפשרות לשירות אקספרס וכן הלאה. יש גם מכונים שמתמחים בשירות ללקוח הפרטי בלבד, לעומת מכונים שמספקים שירות ליבואנים, מוסכים ועוד. התפקיד שלכם בהקשר הזה הוא לברר מראש האם בכלל יש צורך במאפייני שירות מיוחדים. כך תוכלו לדעת למי לפנות ואצל מי להפקיד את הרכב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים