כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לבני שמוט יד שנייה

אם אתם רוצים לרכוש לבנים מיוחדות לתנור תעשייתי, תנור אח, גריל או טאבון, בררו על עסקאות יד שנייה ותוכלו לחסוך עשרות אחוזים על לבני שמוט במחיר אטרקטיבי.

21/08/2016
לבני שמוט מיוצרות על ידי חברות שמתמחות במוצרים חסיני אש. הלבנים עמידות בפני טמפרטורות גבוהות והן מיועדות לבניית תנורי תעשייה, תנורי אח, גרילים, וטאבונים. השימוש בלבנים מן הסוג הזה נפוץ גם במגזר הפרטי, כי יש הרבה אנשים שמנצלים את היתרונות שלהן לטובת בניית תנורי פיצה וטאבון בחצר. יחד עם זאת, אנשים פרטיים בדרך כלל לא יכולים להרשות לעצמם לרכוש לבנים חדשות ולכן אחד הפתרונות הוא לבני שמוט במחיר אטרקטיבי מיד שנייה

בחירת אבני שמוט

מי שמחליט לבצע עסקת יד שנייה ולרכוש אבני שמוט צריך לשים לב לפרמטרים הבאים כדי לבחור אותם בצורה נכונה:

א. מידות

הלבנים מיוצרות במגוון של מידות כי אפשר להשתמש בהן לצרכים רבים. יש לבחון את המידות המפורסמות על ידי המוכר, אך לא לוותר על מדידה נוספת במעמד ביצוע העסקה. הגדלים הסטנדרטיים של לבנים שמשמשות לבנייה שונים מהלבנים שמשמשות לריצוף תנורים וטבונים.

ב. צרכים ומטרות

הגדירו את אופי השימוש בלבנים עוד לפני שאתם יוצרים קשר עם חברה או אדם פרטי. ודאו שהלבנים מתאימות לכם ויכולות לשרת אתכם בטווח הקצר והארוך. שימו לב בעיקר לשימושים פחות נפוצים בלבני שמוט במחיר נמוך, כמו לדוגמא לבני קונוס לבניית קשתות, כיפות ומעגלים, לבנים בעובי דק לחיפוי קירות ולבנים במידות מיוחדות.

ג. מצב הלבנים

החיסרון העיקרי של רכישת לבני שמוט במחיר נמוך מיד שנייה עלול להיות איכות ירודה. את החיסרון הזה תוכלו למנוע על ידי בדיקת מצב הלבנים. הסתכלו מקרוב על הלבנים ונסו לזהות חריצים או פגמים. התייעצו במידת הצורך עם אנשי מקצוע וכך תוכלו לדעת האם מדובר על עסקה משתלמת.

מה משפיע על מחיר לבני שמוט ?

אבן שמוט לשימוש ביתי יכולה להפוך את התנור הרגיל לטאבון והמחיר הממוצע שלה הוא 120 ש"ח. לבנים אחרות מתומחרות לפי גודל, מידות, גוון, עמידות בפני טמפרטורה והרכב חומרים. אפשר להתרשם לדוגמא מהבדלי המחירים בין לבני שמוט לבין לבנה רגילה מחמרה, פלטת פיצה לתנור, לבנת ציפוי לבנייה, פלטה עבה, לבנת קונוס, לבנת קשת ולבנת זווית. מכאן שגם לצורת הלבנה יש השפעה על המחיר, כי ככל שהעיצוב מיוחד יותר כך צפוי המחיר לעלות.

האם חברה יכולה למכור לבני שמוט יד שנייה?

כמובן שגם חברות מקצועיות מוכרות לבני שמוט משומשות. חברות אלו מקבלות את הלבנים מלקוחות בענף הבנייה והתעשייה, ולאחר מכן מוכרות אותן במחיר אטרקטיבי. מבחינת הלקוח הפרטי, רכישה דרך החברה מאפשרת גם התייעצות עם אנשי מקצוע. כך מרכזים את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת ובלי התנהלות מסובכת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים