כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בדיקות שנתיות בדירה שרצוי לבצע-

עברתם דירה? קודם כל בשעה טובה. כדאי שתדעו שמאוד מומלץ לבצע מספר בדיקות של הדירה מדי שנה. אתם בוודאי רוצים להמשיך להתגורר במבנה בטיחותי שבו תוכלו לישון בשקט, תרתי משמע, ולשם כך כדאי שתעברו על הרשימה הזאת ותדאגו לשים לב לכל חלק ממנה ולפעול בהתאם.

22/08/2016

בדיקת צנרת

בדיקת צנרת
צנרת מים וביוב שמתפוצצת או נסתמת עלולה לגרום להצפות מאוד לא נעימות, שכמובן יכולות לגרום לנזקים בלתי הפיכים לרהיטים ולשאר החפצים. לכן, אחת לשנה מומלץ מאוד לבצע בדיקה יסודית של כל צנרת המים והביוב בבית בעזרתו של אינסטלטור מוסמך המתמחה בתחום, ואם מתגלה דליפה, ולו הקטנה ביותר – כדאי מאוד לתקנה במהירות.

בדיקת לוח החשמל הביתי

על מנת למנוע תקלות חשמל שיכולות לסכן אתכם ואת שאר בני הבית, חשוב מאוד לבצע אחת לשנה בדיקה מקצועית של לוח החשמל. בדיקה זו צריכה להתבצע על ידי בודק חשמל מוסמך ורק על ידו, שכן רק בודק חשמל מקצועי ומנוסה יוכל לאתר בעיות ולטפל בהן בצורה בטיחותית. מאוד לא כדאי להזמין איש מקצוע שאין לו תעודת בודק מורשה, כי חשמל הוא לא משחק ילדים וביצוע פעולה אחת לא נכונה – עלולה לסכן אתכם ואת כל שאר בני הבית – כולל הילדים.

בדיקת ריצוף

בעיקר בדירות קבלן שנבנו לא מזמן, עלולות להיות תזוזות שנובעות מתנודות טבעיות של האדמה – וזאת עד שהמבנה יתייצב. לכן, אחת לשנה חשוב מאוד לבדוק האם המבנה עדיין עומד יציב ויוכל לעמוד איתן גם ברעידות אדמה.

בדיקת סדקים

אותן תנודות באדמה יכולות לגרום גם להיווצרות של סדקים בקירות. אמנם, ברוב המקרים סדקים אלה מהווים רק מפגע אסתטי, אולם חשוב לבדוק שהם לא עמוקים מדיי על מנת לוודא שלא מדובר במפגע בטיחותי, וכמובן שכדאי לסייד את המקומות בהם הם נמצאים.

בדיקת איטום

איטום הוא אחד הדברים החשובים בבית, שכן ללא איטום החורפים יהיו לא רק מאוד קרים אלא גם מאוד רטובים, ובקיץ החום יהיה אפילו עוד יותר מעיק. לכן, חשוב מאוד לבצע בדיקת איטום יסודית אחת לשנה, וזאת בעזרתם של אוטמים מוסמכים בלבד.

לסיכום

אין כמו בבית, וכדי שהמצב ימשיך להיות כזה חשוב מאוד לבצע בדיקות יסודיות פעם בשנה ובהתאם לצורך הפרטי. את כל הבדיקות חשוב מאוד לבצע בעזרת אנשי מקצוע מוסמכים בלבד, גם על מנת להבטיח, ככל שרק ניתן, שאם יש בעיות הן יאותרו בזמן, ושהתיקון שלהן יתבצע בידיים מקצועיות ומנוסות בלבד. זכרו: בדיקות חשמל צריך לבצע רק בודק חשמל מוסמך, ממש כמו שבדיקות אינסטלציה צריכות להתבצע על ידי אינסטלטור עם תעודות ושבדיקות איטום צריכות להתבצע על ידי אוטמים מוסמכים עם ניסיון. ביצוע בדיקות תקופתיות של תשתיות הבית יבטיח לכם בית בטוח ונעים, וגם יסייע לכם בשימור ערכו. בהצלחה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים