כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דירות למכירה בשרון- האם בית ינאי מתאים לך?

מעוניינים לקנות נכס בשרון? בחנו את עצמכם האם המושב בית ינאי הוא המקום המתאים לכם. הכירו את הסיבות בגינן אנשים בוחרים לגור במושבי השרון בכלל, ובבית ינאי בפרט. למדו אודות אורח החיים במקום - חינוך, תחבורה, תרבות ופנאי, ובצעו לבסוף החלטה מושכלת.

24/08/2016
מזה שנים רבות אזור השרון נחשב לאחד האזורים המפותחים ביותר בישראל, זו הסיבה שמשפחות צעירות וזוגות מבוססים מבחינה כלכלית עוברים להתגורר בישובי הסביבה. לא מעט אנשים עוזבים את הערים הגדולות של המרכז ובפרט את תל אביב ועוברים אל המושבים השונים הפזורים באזור השרון.

מדוע אנשים בוחרים לגור במושבים באזור השרון

במושבים אלו, הם יכולים ליהנות מאיכות חיים גבוהה, בית פרטי עם שטח שעומד לרשותם לבניית גינה עם בריכה או לכל עניין אחר, שקט ושלווה, מערכת חינוך ברמה גבוהה, חיי תרבות עשירים, תחבורה טובה, וחלק מהיישובים נמצאים על קו החוף של הים התיכון, ככה בדיוק נראה החלום שלהם וככה הם מגשימים אותו.

בית ינאי בקצרה

אחד המושבים המבוקשים ביותר הוא בית ינאי. מושב זה שייך למועצה המקומית עמק חפר, הוא נמצא 6 ק"מ מנתניה ונמצא על חופו של הים התיכון. בית ינאי הוקם בשנת 1933, בתחילת דרכו הוא התבסס על חקלאות אך במהלך השנים, תושביו החלו לעסוק גם בתחומים אחרים. מדובר במושב יוקרתי שכולל מספר פנינות טבע, בין היתר אגם בית ינאי וצוק כורכר שמשקיף אל הים. כיום ניתן למצוא מעת לעת בתים למכירה בבית ינאי אשר מוצעים למשפחות וזוגות צעירים.

האם אתם מתאימים לבית ינאי?

בדרך כלל מי שמחפש בתים למכירה בבית ינאי או בכל מושב אחר בשרון, צריך לבצע התאמות נדרשות לחיי מושב. אלו חיים שונים מאלה המוכרים בעיר, אפילו אם לא מדובר בעיר גדולה. בית ינאי, כמו כל מושב אחר אומנם מעניק לתושביו איכות חיים מאוד גבוהה, אך הוא דורש מהם להתרגל לחיים הרבה יותר שלווים, פחות עמוסים, כשלא מעט דברים דורשים הכנות מראש. הנה 4 נקודות שצריך להתייחס אליהן לפני שמתחילים לחפש בתים למכירה בבית ינאי או בכל מושב אחר.

חינוך

הילדים בבית ינאי לומדים בבתי ספר אזוריים, מה שאומר שהם משתמשים בשירותי הסעות וחלק מהחברים שלהם בכיתה, אינם גרים בבית ינאי אלא בישובים אחרים בסביבה.

תחבורה

אומנם בית ינאי הוא מושב שניתן לחצות אותו ברגל, אך אם רוצים להגיע ליישוב אחר, מומלץ להשתמש בתחבורה פרטית, שכן התחבורה הציבורית איננה זמינה כמו בערים הגדולות.

תרבות

למרות שהנהלת המושב דואגת מעת לעת לערוך אירועי תרבות, ברור לכל שאין הדבר דומה למה שמתרחש בעיר הגדולה ועל כן אם רוצים ליהנות מהופעה או הצגה, צריך לנסוע לאחת הערים שבסביבה.

מסעדות

בישוב אפשר למצוא מספר מקומות לאכול, כמו כן בסביבתו אפשר למצוא מסעדות שונות ואיכותיות.

רמת חיים מעל לכל

מרבית האנשים אשר מחפשים בתים למכירה בבית ינאי עושים זאת במטרה להתגורר שם, מתוך רצון לברוח מההמולה והעומס של העיר הגדולה ולהעניק לילדיהם את רמת החיים הגבוהה והבטוחה ביותר, מה שהם בוודאי לא ימצאו בעיר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים