כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אילו מאווררים ביתיים הכי פופולאריים בישראל?

פתרונות האיוורור העמודים לרשות דיירי הבתים הן גדולות ומגוונות. החל ממאווררים שולחניים ועד מאווררי תקרה מעוצבים בעלי תאורת לד מיוחדת.

28/08/2016
מאוורר הוא פתרון מצוין ליצירת סירקולציה ושמירה על טמפרטורות נעימות בחלל הפנים של הבית. כתוצאה מכך, יש סוגים רבים של מאווררים ביתיים פופולאריים. הנה כמה מהם:

מאווררי תקרה לחלל פנימי של הבית

מאווררי תקרה לחלל פנימי של הבית
א. מאווררי תקרה – המאוורר הנפוץ ביותר בישראל הוא ככל הנראה מאוורר תקרה. זה מאוורר שניתן להתקין על תקרת בטון בגובה של עד 3 מטר, על תקרת גבס מונמכת וגם על תקרות בטון גבוהות לאחר תיאום מול חשמלאי מוסמך. מאווררי תקרה יעילים עם ובלי הפעלה מקבילה של מזגן ובעזרתם ניתן לחסוך הוצאות של מאות שקלים בחודש.
ב. מאוורר תקרה לחדר הורים - חסכוני בקיץ מבחינת תצרוכת חשמל הספק של 80 וואט ושינוי של 4 מצבי איוורור גורמים לו להיות עדיף על שימוש במזגן לקירור החדר.
ג. מאווררי תקרה לחדרי ילדים - מאווררים בהם הכנפיים/מניפות עשויות עשויות מחומרי פלסטיק ידידותיים לסביבה בעלי הספק נמוך יחסית ואינם עומתיים כמו מאווררים אחרים בקטגוריה של תקרה.מגיעים בצבעים רכים,לעיתים עם דוגמאות של פרחים או ציורי קומיקס, מאוד שקטים וממתאימים לתינוקות וילדים עד גיל 13 ומגיעים בקוטר של בין 24'-36 אינץ.

מאווררי רצפה

מאווררי רצפה – עוד מאוורר נפוץ נמצא בשימוש ביתי בקרב בעלי בתים, סטודנטים, מבוגרים, צעירים ועוד.
היתרון הגדול של מאווררי רצפה הוא דינאמיות וגמישות. ניתן להעביר את המאווררים בין חדרים שונים בבית וכך למנוע את הצורך בהפעלת מזגן.
אפשרות נוספת היא לכוון את המאוורר ישירות למקום הישיבה או השכיבה.
ניתן למצוא מאווררי קליפס הניתפסים על קצוות שולחנות.
מגיעים בגודל קטן של 3 – 8 אינץ.

מאווררים עם תאורה

מאווררים עם אור – הדור הבא של מאווררי תקרה מציע תאורה פנימית. למאווררים מן הסוג הזה יש יתרון אסתטי ודקורטיבי שאי אפשר להשיג בדגמים אחרים. הם מפזרים את האור בצורה נעימה בתוך החלל, וניתן להתאים עבורם גופי תאורה שונים. כמו כן, יש לציין את היתרונות של מפסק חוט משיכה ובורר מהירויות עבור הפעלה נגישה ונוחה.

מאווררים לפרגולה או מרפסת

מאווררי תקרה לפרגולה – כמעט בכל בית צמוד קרקע בישראל יש מרפסת.
השימוש במרפסת נפוץ גם בקרב בעלי גגות, מרפסות וחצרות, אך הוא מחייב התאמה של מאוורר ייעודי. הפתרון המומלץ הוא מאוורר תקרה חיצוני עם מפרט טכני מתקדם.
ניתן לבחור מאווררי תקרה לפרגולה לפי קוטר הכנפיים, הצבע, המותג והתאורה.
מבחינת מחירים, ההבדלים הכי גדולים הם בין מאווררי תקרה ניקל לבין מאווררי עץ ומאווררים עם מיגון מפני לחות.

החברות היצרניות של מאווררים המובילות כיום בתחום הן:

אמפראל מאוורר תקרה
• המילטון
• היונדאי
לסיכום, המאווררים הביתיים הכי נפוצים בישראל נבחרים בגלל היעילות שלהם לכל אורך השנה. מלבד חודשי הקיץ שבהם נהוג להפעיל אותם יחד עם המזגן, הם אידיאליים עבור עונות המעבר. כדאי להתקין את המאוורר הביתי בסלון, במטבח או בחדרי השינה וליהנות מכל היתרונות שלהם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים