כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד ניתן לחדש פינת אוכל יד שניה?

ניתן לחדש פינות אוכל יד שנייה בצורה כזו שיוצרת פינה מעוצבת שנראית ממש כמו חדשה. למעשה, כל אחד יכול לחדש את פינת האוכל שלו בכמה אמצעים פשוטים שגם חוסכים כסף וגם מעניקים גוון אישי וייחודי לפינת האוכל.

28/08/2016

פינת אוכל ישנה יכולה לשנות את פניה לחלוטין

פינת אוכל ישנה יכולה לשנות את פניה לחלוטין
אנשים רבים בוחרים לקנות פינות אוכל יד שניה, הן מסיבות של שמירה על איכות הסביבה והן מסיבות כלכליות. פינת אוכל יד שניה במצב לא מזהיר עלולה להעניק לבית מראה מיושן ולא מושך במיוחד. אולם, תמיד קיימת האפשרות לחדש פינות אוכל יד שניה ולהפוך אותן לפינות אוכל מעוצבות למשעי שלא רק נראות כמו חדשות אלא שהן גם בעלות עיצוב ייחודי רק לכם. באמצעות כמה צעדים פשוטים וקצת יצירתיות, ניתן לשנות את פניה של פינת האוכל ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש. קיימות כמה אפשרויות לחדש את פינת האוכל ולתת לה מראה רענן ואסתטי יותר:

שיוף

רהיטי עץ ישנים שיוצאים מהם קוצים או שהם בעלי מראה מחוספס מצריכים שיוף ראוי. השיוף צריך להתבצע בכמה שלבים, כאשר בהתחלה מבצעים שיוף גס ולאחר מכן עוברים לשיוף עדין יותר. גם אם אתם מתכננים לצבוע את פינת האוכל, עדיף תמיד לשייף אותה לפני כן על מנת ליצור מראה חלק ויפה יותר.

צביעה בצבע חדש

בחנויות של אמנות ובחנויות המוכרות צבעים ניתן למצוא צבעים מיוחדים לעץ, אשר מאפשרים חידוש קל ומהיר של פינת האוכל שלכם. אם אתם אוהבים את המראה של פינת האוכל אך אתם חושבים שהיא רק זקוקה לריענון, ניתן לקנות צבע עץ שקוף שייתן לה ברק ויעניק לה שכבת הגנה. במקרים אחרים, ניתן ליצור פינות אוכל מעוצבות עם מראה חדש לחלוטין באמצעות צביעה בצבע שונה ממה שהיה קודם. אם אתם מעוניינים בפינת אוכל מיוחדת באמת, ניתן למצוא באינטרנט רעיונות לטכניקות צביעה שונות שמעניקות מראה מעניין במיוחד.

החלפת הריפוד

אם יש כיסאות שמכילים ריפוד, ניתן להחליף אותו בקלות. חנויות של אמנות וטקסטיל משופעות בבדים עם הדפסים מרהיבים שניתן לקנות לפי הכמות הרצויה. כדאי לשים לב שהבד שאתם בוחרים לכיסאות הוא עמיד, עם עדיפות לבד דוחה כתמים. לאחר בחירת הבד, כדאי לגשת לרפד מקצועי.

ניתן לבצע חידוש רהיטים אצל אנשי מקצוע

אם אתם לא בעלי ידיים טובות או שאין לכם זמן לעבוד על פינת האוכל יד שניה שקניתם, תמיד תוכלו לגשת לאיש מקצוע שעוסק בחידוש רהיטים. איש מקצוע כזה יכול ליצור פינות אוכל מעוצבות בצורה מרהיבה ומרשימה במעט זמן ובאיכות גבוהה. חשוב לדעת שחידוש של פינת האוכל באופן עצמאי הוא זול יותר משירותיו של איש מקצוע, אך בחלק מהמקרים איש המקצוע יוכל לבצע את העבודה בצורה טובה יותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים