כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פתרונות מימון לרכב מסחרי

העסק דורש מכם לרכוש רכב מסחרי, מה עושים? לפני הכל חשוב להכיר באפשרויות המימון שמציע השוק לעסקים, גם לקניית רכבים. בנוסף, למדו אודות החשיבות שבייעוץ מקדים, וכן על ההבדלים בין הרכבים המסחריים מבחינת דגמים, ייעודים, עלויות ומיסים נלווים.

28/08/2016
בשעה טובה החלטתם לפתוח עסק או להרחיב אותו, ואתם זקוקים לרכב מסחרי, גדול או קטן. רכישת רכב מסחרי כרוכה בכסף רב וההוצאה נמשכת גם אחרי הרכישה משום שמדובר ברכב שחובה לתחזק אותו כראוי. אם הוא נושא משאות כבדים ואם הוא נושא אנשים ומטענים אתו, יש לבטח אותו וגם לדאוג לטיפולי אחזקה שוטפים מבלי להזניח משום שהתוצאות עלולות להיות קשות. כמו כן, רכב מסחרי חייבים לרכוש מאיכות טובה ומתוצרת אמינה, ולכן זה בדרך כלל עולה כסף רב שאין לבעל העסק. אם יש לכם את כל הסכום מבלי להזדקק למימון נוסף מה טוב, אבל אם יש לכם צורך במימון מיוחד יש כמה דרכים לעשות זאת ולבחור את הדרך הנוחה לכם ביותר לשם כך.

פתרונות מימון לרכישת רכב

ראשית, יש לדעת כי חלק מהדגמים של כלי הרכב משתנים מבחינת המיסוי ואפשר להכניס אותם לקטגוריות שונות שיעניקו לכם הקלות והכרה במיסוי אם תקנו דגמים מסוימים שתוכלו להציג כמשאיות, אם זה מה שאתם זקוקים לו. הרי רכב חברה הוא חלק מההטבות שאתם יכולים לקבל בזכות ההגדרה שלו כרכב מסחרי. עדיף כמובן לקנות חדש למרות ההוצאה משום שכל התיקונים והבעיות שתצטרכו לטפל בהם אחר כך יוסיפו לכם הוצאות ודאגות. כשאתם מקבלים ייעוץ להלוואה, שהיא הדרך הנוחה ביותר להשיג פתרונות מימון.

ייעוץ מתאים לרכישה מתאימה

דאגו לקבל גם את הייעוץ המתאים לגבי סוג הרכב, גודלו ונפח המנוע שלו כדי להתאים מימון לצורך שלכם בפועל. אפשר לקבל מכל חברת מימון את ההלוואה במימון מלא של מאה אחוזים או חלק מהמימון ולמצוא דרך לקבוע החזרים חודשיים שלא יעיקו על התחייבויות העסק לתשלומים לספקים ועל התקציב העסקי שלכם. לפני שאתם לוקחים הלוואה ייבדקו המקורות הכספיים שלכם, הנכסים והיכולת שלכם לעמוד בהחזרים, כולל הריבית, ולכן בדקו את האיתנות הפיננסית שלכם ובחרו רכב מסחרי שאתם יכולים לעמוד בתשלומים שלו.

רכב מסחרי לכל מטרה

יש רכב מסחרי שנועד למנהלים, ויש רכב מסחרי שנועד למטען ולנוסעים נוספים. אלה יקרים מאוד גם מבחינת הביטוח שאתם חייבים לעשות להם וגם זה יילקח בחשבון בהלוואה שתיקחו, או מחברת מימון או מחברת אשראי. השוני ביניהן לבין הבנקים הוא בדרך כל בריבית המשתנה שלהם ובפריסת התשלומים והעמלות. יש לכם סוגים שונים, כמו רכב מסחרי קטן-בינוני, רכב מסחרי שמתאים גם לתנאי שטח, רכב להובלות ולהסעות שחלקם מחייב רישיון ג', רכב כבד וטנדרים שנחשבים לדרגת מיסוי של משאית.

אפשרויות המימון בשוק

האפשרויות שלכם למימון מתחלקות בין מימון מלא לרכישת הרכב לכל הסכום מבלי שתצטרכו להשקיע הון עצמי. הפריים נמוך אבל שימו לב כמה ריבית תצטרכו להוסיף על כך בהחזרים. אפשר לפנות לבנקים, לחברת ליסינג, לחברת אשראי ולחברות מימון חוץ בנקאיות. ההבדל תמיד יהיה במודל ההחזרים ובגובה העמלה והריבית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים