כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חשיבות השלטים המודולריים בעסק.

עולה השאלה, מהו פתרון השילוט הטוב ביותר ברחבי העסק . התשובה היא אחת - השלטים המודולריים. אבל מה הם בעצם, וכיצד הם יתרמו רבות לעסק שלכם? התשובות במאמר.

29/08/2016
אחת הדברים החשובים ביותר בתפעול השוטף של העסק שלכם, הוא התהליך של בחירת השילוט עבורו. כשאתם בוחרים שלטים לעסקים עליכם לחשוב היטב איך הם ישרתו אתכם ולאיזו מטרה הם משמשים. אל תשכחו שהם לא רק לכניסה של העסק שלכם. למעשה, יש לא מעט עסקים שזקוקים לכמות גבוהה מאד של שלטים דווקא לשימוש פנימי - למשל משרדים מכל סוג שהוא בהחלט זקוקים לכמות גדולה .הכירו את השלטים המודולריים:

החלפת התוכן

הרעיון הבסיסי של השלטים המודולריים הוא ביכולת ההחלפה. הכוונה היא שלא פעם כשמחפשים שלטים לעסקים, זה לטובת שילוט פנימי הרי - למשל לציין שבחדר מסוים יושבת המזכירה, בחדר אחר יושבים אנשי מקצוע מסוימים, וכיו"ב. אלא שעסק מטבעו הוא דינמי, גמיש ומשתנה. זה אומר שלעתים האנשים שיושבים בחדר מסוים יכולים להתחלף - בין אם ברמה הפרסונלית, ולעתים גם מדובר על תקן אחר לחלוטין. במצב כזה התוכן כבר לא רלוונטי. את המצב הזה בדיוק באים השלטים המודולריים לפתור. השלט המודולרי הוא בסיס פלסטי חזק ועמיד, אשר ניתן פשוט להחליף את מה שכתוב בתוכו בהדפסה על נייר איכותי או כל חומר אחר בעובי המתאים. את ההדפס מכניסים לתוך השלד - והרי לכם שילוט חדש לגמרי בעסק שלכם.

ניתן להדבקה פשוטה

כיצד מדביקים את הבסיס? יש אנשים שבוחרים שלטים לעסקים וחוששים שמא השילוט עלול לפגוע ללא היכר בקירות העסק עצמו, או שזה ידרוש מהם עבודה מורכבת יותר של תליה או קידוח. עם השילוט המודולרי אין שום בעיה כזו. הוא נדבק לקיר, דלת או כל משטח אחר עם דבק דו צדדי חזק במיוחד. זה אומר שאין פה שום תוספת בלתי הפיכה לקיר, ואין שום צורך בעבודות מורכבות. כל אדם יכול להדביק בקלות את השלט. אם רוצים בשלב כזה או אחר להסיר את הבסיס זה גם אפשרי כמובן.

אפשרות לעיצוב מגוון

מכיוון שהם קלים לשינוים כמו מיקום ותוכן, הרי שמעת לעת גם אפשר לרענן את העיצוב שלהם. אם רוצים אפשר לבחור בעיצוב חדש לגמרי שאולי ישקף את הדור הבא של העסק שלכם. כך בעצם, שלטים לעסקים מתקדמים יחד עם העסק שלכם ולא קופאים על שמרם.

וגם המחיר הוא נוח במיוחד

חשוב מאד להדגיש לסיום, שעוד יתרון חשוב מאד שקיימים בעזרתם הוא שמדובר בפתרון שמאוד נוח מאד מבחינה תקציבית וכלכלית. הם לא דורשים מכם השקעה כבדה מידי, ואילו התמורה שלהם ניכרת גם לטווח הארוך - והם ישרתו אתכם נאמנה שנים רבות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים