כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אבזור רכב- זו אמנות בפני עצמה

גם ברכב שנרכש חדש מהחברה, יש מקום תמיד לשיפורים, כך שיהיה משודרג ומושלם באופן אשר יתאים לצרכי הנהג.

29/08/2016
פעם, רכב היה מיועד לנסיעה בלבד ולא היה קיים המושג שוויקי איבזור רכב כמו היום, כאשר אבזור זה, מקל עלינו באופן משמעותי. בזמנו, מי ידע כיצד להגיע לאזורים שונים בארץ? היום אין נהג שאין לו מערכת של GPS ברכבו. אבזור מרהיב ומעוצב לרכב וגם יעיל, כגון חלונות כהים לסינון השמש, ווילונות, מערכת מיזוג אוויר משוכללת, כסאות בעלי מערכת כוונון חשמלי, מערכת מולטי מדיה משוכללת, שטיחים מעוצבים ועוד. נהגים רבים מטפחים את הרכב שלהם ודואגים כי הוא יהיה נקי ומצוחצח תמיד, כזה שנעים יהיה לשהות בו, הן עבור הנהג והן עבור הנוסעים המתלווים אליו.

חנויות אביזרי רכב או חברה לזיווד ואיבזור רכב?

זו שאלה טובה, הכל תלוי מה אתם מעוניינים לעשות, אם להוסיף אביזרים קלים לרכב? או לבצע שינוי מהותי, כגון אחסון מיוחד לרכב, מתקנים שונים ברכב שיש לרתך, ריפוד מעור חדש, מערכת מיזוג אוויר משוכללת, סאן רוף וכדומה. כאשר אתם מעוניינים לאבזר את רכבכם, אל תבצעו זאת לבד, כדאי שתגיעו לחברות ייעודיות שמאבזרות רכב בצורה המקצועית ביותר, עם אחריות, כך שתהיו שקטים לשנים. ישנם אביזרים לרכב שמתאימים בצורה אישית לכל סוג רכב ורצון הבעלים.

קל יותר למצוא מקום אחד כגון חברה המתמחה באיבזור רכב, אשר מסוגלת לשפר ולערוך ברכב שלכם את השינויים הדרושים לכם, על פי התקן. לאבזור ברכב אין סוף, ניתן למצוא את האביזרים הפשוטים יותר, כגון חיישני רברס, GPS, מערכות מדיה , אזעקה, וכן, שכלולים שונים לאבזור פנים הרכב, כגון תעלות מיזוג לרכבים גדולים יותר, כגון ג'יפים, רכב מסחרי, אוטובוסים, מוניו , רכבי ביטחון ומשטרה, אמבולנסים וכיו"ב.

הרכב הוא הבית השני שלנו...

להרבה נהגים, הרכב הוא הבית השני שלהם, אם אנשים שעובדים כנהגים בהסעות תיירים, ילדים או נוסעים בכלל, כגון מיניבוסים, אוטובוסים, רכבי עבודה כגון שירות לקוחות ותיקונים ועוד. על מנת שהוא יהיה נוח, הצורך בשדרוג ואבזור הוא בחינת חובה לנהגים רבים ולכן, שי הרבה נהגים שכאשר הם מזמינים רכב חדש מהחברה, הם מיד עורכים בו את השינוי המבוקש להם, על פי הנוחיות והצרכים הספציפיים.

ניתן לבצע אחסון שמתאים לרכבי עבודה באמצעות ארוניות נוחות ונגישות, לתכנן נכון את תא המטען וכן, שיפורים נוספים שרק המומחים בתעשיות של שדרוגי רכב, יכולים לבצע.

אמני אבזור הרכב- שוויקי תעשיות רכב בע"מ

אבזור רכב הינה אמנות בפני עצמה, אך תלוי היכן מאבזרים את הרכב. יש אנשים שדוגלים בשלמות ומגיעים לחברות ידועות לאבזור, זיווד ושדרוג רכב כמו שוויקי תעשיות רכב בע"מ. החברה קיימת כבר שנים רבות ומחזיקה במהנדסים ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה שמתמחים בתכנון, ייצור והרכבה של רכבים. ניתן לבצע בשוויקי תעשיות רכב בע"מ שינויים הנדסיים בכלי רכב ייעודיים והתאמתם לצרכי הלקוחות. במסגרת אבזור וזיווד רכב של החברה ניתן למצוא:

• מחלקת אבטחת איכות
• מחלקת התקנות
• מחלקת חשמל
• מחלקת מסגרות, נגרות
• מחלקת רפדות

העבודה מבוצעת תחת רישיון משרד התחבורה ומכון התקנים הישראלי. לשוויקי תעשיות רכב יש מאות לקוחות של חברות שונות וממשלתיות, כגון חברות הסעות ושינוע, משרד הביטחון, מד"א, מכבי אש, משטרת ישראל ועוד

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים