כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

משאית ביובית - פתרון לבעיות ותקלות במי השופכין

בכל עיר ובכל אזור, עלולות להיות תקלות במערכת הביוב, במיוחד אם לא מתייחסים נכון למערכת זו

29/08/2016
כשסובלים מסתימה עיקשת, המצריכה שימוש במשאית ביובית, חשוב תמיד לפנות לחברות אינסטלציה מקצועיות, עם הרבה וותק כמו בר צבי ביובית במודיעין. לא כדאי לנסות לחסוך בכסף, כאשר מדובר בשירות שהוא כה נחוץ וחייב להתבצע על הצד הטוב ביותר. כדאי תמיד ליצור קשר עם חברת אינסטלציה אמינה, שיש לה שם ומוניטין.

רוב חברות האינסטלציה המקצועיות, תמלצנה על שטיפת קווי הביוב אחת לשנה. פעולה זו, תשחרר חלקיקי פסולת וכן, בהזדמנות זו, ניתן לבדוק מה מצב הביוב, אם יש לבצע בו טיפול מונע כמו למשל שורשים שנראה שהם כבר חודרים למערכת הביוב.

זמן ההגעה של חברת ביובית – גורם קריטי

בהרבה מקרים, כגון הצפה, זמן ההגעה של חברות אינסטלציה, עשוי להיות קריטי, היות וישנה הצפה וצחנה שגורמים למפגע תברואתי כגון מחלות, ריח רע ועוד. כאשר ישנה הצפה במערכת הביוב, הבית, המפעל או בית העסק, אינם יכולים לתפקד כראוי. יש להזעיק באותו הרגע שהבחנתם בבעיה במערכת הביוב את החברה שנמצאת הכי קרוב לאזורכם ואתם סומכים עליה. אם אתם באזור ירושלים או מודיעין, חברת בר צבי ביובית במודיעין, תיחלץ אתכם מצרה ותגרום לכם לפתרון מהיר ויעיל ומערכת הביוב, תחזור לתפקודה כימים ימימה.

ביובית, זו המשאית אשר יכולה להגיע למקומות נמוכים כגון מרתפים וחניונים שבהם עשויה להיות הצפה. גם בפיר של מעליות, כאשר מי התהום חודרים לפיר, יש לבצע שאיבת מים באמצעות הביובית, אשר פועלת ממש כמו שואב אבק רב עוצמתי. ישנן שתי פעולות מהותיות בזמן שישנה סתימה במערכת הביוב. הפעולה הראשונה הינה שאבת הפסולת שגרמה לסתימה והפעולה השנייה הינה הסנקת מים בצינור הנמצא אף הוא על הביובית, אשר שוטף את הצנרת של מערכת הביוב ומנקה אותה, על מנת לשלול אפשרות של פסולת בצנרת, כך שמי השופכין, יעברו בקלות.

שירות ואחזקה קבועים של חברות ביובית

בתי חולים, בתי מלון, מסעדות ומפעלים, זקוקים לתחזוקה קבועה של חברת אינסטלציה המחזיקה בביובית, על מנת שלא תהיינה תקלות במערכת הביוב. מוסדות אלו צריכים לפנות לחברה שעוסקת גם בתחזוקה שוטפת של מוסדות ומפעלים, כגון בורות שומן, הזקוקים פעם בחודשיים לטיפול כגון שאיבת השומן ושטיפת הצנרת. שירות זה הוא חיוני בכל בית עסק שעובד עם מזון או חומרים כימים. את הפסולת החברה משליכה לאתרים מורשים מיוחדים המטפלים בפסולת.

בר צבי ביובית במודיעין- שירות מקצועי ואמין

אם אתם גרים באזור מודיעין או בירושלים וסביבתה, יש להזמין חברת אינסטלציה, אשר תהיה זמינה כמו בר צבי ביובית במודיעין. מדובר על חברה שקיימת כבר שלושים שנה והיא דור שלישי בארץ של אנשי אינסטלציה מיומנים. הצוות המקצועי של בר צבי ביובית בהנהלת רפאל בר צבי, עבר הכשרה והוא עוסק שנים בתחום. ניתן למצוא שירותים כגון: תשתית חדשה של ביוב, פתיחת סתימות במערכת הביוב, צילום מערכת ביוב במצלמות משוכללות, ביובית, טיהור מאגרי מים, אחזקה של בורות ספיגה ובורות שמן ועוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים