כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קידוח בטון- תחום המצריך דיוק וניסיון

אם בעבר עבודות קידוח בטון היו מסורבלות, ארוכות ומלוכלכות מאוד, כיום, הודות לתמורות הרבות בתחום המכשור לניסורי בטון, ניתן לבצע עבודות מהירות ומדויקות בהרבה.

29/08/2016
כיום מכשירי הקידוח הפכו להיות שונים בהרבה, מאלה שהכרנו בעבר. הקידוח היום, מתבצע בדיוק מרבי, תוך הליך מהיר מאוד, וכך סביבת העבודה, נשארת נקייה. האחריות על עבודות מסוג זה הנה חשובה ולכן, יש לבחור חברה אמינה כמו חברת ש.ע קידוח בטון, על מנת שתהיו שקטים שאתם נמצאים בידיים מהמנות ובטוחות, בכל הנוגע לעבודות קידוח, ניסור וחיתוך בטוח.

אף אחד מאתנו, אינו אוהב אבק ולכלוך ולכן, עבודה עם כלים משוכללים ומתקדמים, כגון קידוח בטון עשויה להוזיל ולהקל על השיפוץ, גם מבחינת הזמנים. הזמן יתקצר יותר, כאשר מכונת קידוח או ניסור בטון, תעבוד בזמן קצר מאוד, בהשוואה לזמן שהעבודה הייתה אורכת, ללא מכשירים משוכללים אלה. גם מבחינת רעש המכונה, מדובר על פעולה שקטה מאוד, המתבצעת יחד עם מים, כך שאין אבק, המסור בזמן הקידוח, מתחמם, אך באמצעות מים שמותזים תוך כדי עבודה, ניתן יהיה לעבוד זמן רב יותר עם הקידוח, בגלל שהמים מצננים את המכונה.

חפשו באינטרנט חברות קידוח בטון מקצועיות

חברה רצינית של קידוח בטון, תחזיק אתר אינטרנט פעיל, עם כל הפרטים הדרושים. חברות רבות משתמשות בסרטוני ווידאו להמחשה והסברה על הפעילות והעבודות השונות, המתבצעות עם קידוח בטון. עבודות מסוג קידוח, ניסור וחיתוך בטון, עולות לא מעט, אך הזמן שיתקצר, הדיוק המופתי של העבודה, כל אלה, גורמים לכך שעבודה מסוג זה תשתלם לנו הרבה יותר.

גם חלק מהקירות, ניתן לנסר באמצעות קידוח בטון, כך שניתן יהיה לשמור על חגורת הבטון, שמחזיקה את הקיר מבלי לפגוע בקירות עצמם. ישנם מהנדסים רבים העובדים עם מכונו משוכללות אלה ויחד עם תכנית מובנית של ההריסות או הקידוחים הדרושים להם בפרויקטים השונים.

נקיטת זהירות - עשרת הדברות בקידוח בטון

כאשר עובדים עם קידוח וניסור בטון, יש לבדוק היטב את השטח, כלומר לוודא, כי אין חוטי חשמל או תשתיות חשובות, אשר עשויות להינזק בזמן הקידוח. מדובר בהחלט, על מהפיכה בבינוי. בזמנו, לפני שהמציאו את קידוח וחיתוך הבטון, כל העבודה המסורבלת והמורכבת הזאת הייתה מתבצעת באמצעות פטישים כבדים. העבודות לא היו מדויקות והן גרמו לאבק רב.

יש לציין, כי היהלומים שמהם מורכב המסור ומכונת הקידוח בבטון, אינם יהלומים רגילים, כי אם יהלומים תעשייתיים, הם זולים יותר ומיוצרים, באמצעות דחיסה של פחמן בלחץ. ניתן למצוא מכשירם שונים של קידוח, ניסור וחתוך בטון, על פי סוג העבודה.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים