כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אילוף כלבים – איך לבחור מאלף מקצועי?

אימצתם גור חמוד אך אינכם יודעים כיצד לחנך אותו? ככל הנראה הגיע הזמן לפנות אל מאלף כלבים מקצועי.

29/08/2016
מי מאיתנו אינו נשבה בקסמיו של גור כלבים חמוד ומתוק שאוהב לשחק ולהשתולל בלי סוף. אך מה קורה כאשר אנו נתקלים בקושי בחינוך הכלב לעשיית צרכיו או לכללי ההתנהגות בבית? במצבים אלו כדאי מאוד לפנות למאלף כלבים מקצועי.

מאלף מקצועי – זה הפתרון

אילוף כלבים משלב בתוכו מקצועיות ולכן מאלף כלבים עד הבית צריך להיות מקצועי , אחד כזה שיבין בכל סוגי הכלבים, חינוך גורים, חינוך כלבים בוגרים, להבין את הכלב עד לפרטים הקטנים ביותר. מקצועיות מובילה לאילוף כלבים בצורה מדויקת.

ניסיון – הניסיון הוא פרמטר חשוב בבחירת מאלף הכלבים. כדי שכלבכם ישתף פעולה בהליך האילוף, אותו מאלף מקצועי צריך להחזיק בניסיון רב עם מגוון סוגי כלבים – כך אותו מאלף יידע בדיוק איזו שיטת אילוף תתאים לכלב ומה באמת יעזור לו לקבל הוראות ממאלף כלבים.

אמינות – מאלף הכלבים צריך להיות אמין ולהתנהל בשקיפות מלאה. כלומר – מאלף מקצועי יראה לכם את התמונה האמיתית ואת התקדמות תהליך האילוף.

יצירתיות- כמו בני האדם כך גם הכלבים בעלי נפש ונשמה וכן גם מצבי רוח. לא תמיד הכלב רוצה לשתף פעולה, אבל חשיבות ההתמדה באילוף כלבים היא גבוהה ולכן כדי לדרבן את הכלב לשתף פעולה מאלף כלבים מקצועי צריך גם להיות יצירתי ביחסיו עם הכלב.

החבר הכי טוב שלכם מקבל יחס אישי

כאשר פונים אל מאלף כלבים חשוב מאד לבחור בבעל מקצוע אשר ידע להעניק את היחס האישי והפרטני לכלב שלכם. האלמנטים המרכזיים הינם שילוב של מגע ועשייה ולכן בזכות אותם אלמנטים הכלב מרגיש שהוא נמצא במקום מוכר ונעים ולכן נוח יותר לשתף פעולה עם המאלף ועם תהליך האילוף.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים