כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ייעוץ אדריכלי לדירה החדשה

כניסה לדירה חדשה היא הזדמנות ליהנות מכל היתרונות של האדריכלות המודרנית. הדרך לעשות זאת היא לתאם שירותי ייעוץ מול אנשי מקצוע, ובאותה הזדמנות גם לחסוך בהוצאות מיותרות.

30/08/2016

התייעצות עם אנשי מקצוע

התייעצות עם אנשי מקצוע
דירה היא הנכס הכי חשוב שנקנה במהלך החיים, בעיקר כשמדובר על רכישה שמתבצעת מול קבלן. בתוך הדירה החדשה אפשר לגלם את הטעם האישי, לשפר את איכות החיים ולדאוג גם לרווחת המשפחה. כמו כן, בשנים האחרונות ברורה החשיבות של ייעוץ אדריכלי לדירה החדשה. כניסה לדירה החדשה היא הזדמנות טובה מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע. מומלץ לערב משרד אדריכלות ועיצוב פנים מנוסה ומקצועי מהרגע הראשון, ולהתעניין בעיקר לגבי הנושאים הבאים:

תכנון ועיצוב חללים

חללי הפנים של הדירה החדשה חייבים לעלות בקנה אחד עם צרכי הלקוחות והדיירים. את ההתאמה הזו עושים באמצעות תכנון מוקדם של החללים ועיצוב בהתאם לסטנדרטים המקובלים. משרד אדריכלים מקצועי ימליץ על סגנונות העיצוב המודרניים ויאפשר ללקוח לבחור מבין מגוון רחב של אפשרויות.

עיצוב פנים

יש להבחין בין עיצוב חללים שמתייחס בעיקר למבנה ולחלוקת הקירות והחדרים, לבין עיצוב פנים שמתמקד בריהוט ובדקורציה. עיצוב פנים הוא חלק משמעותי מייעוץ אדריכלי לדירה החדשה כי הוא קובע את הרושם הראשוני. בנוסף, בעזרת עיצוב פנים ניתן להקנות לדירה ערך מוסף ולתת לה תחושה ביתית.

הגדרת תקציב

קונה שעורך חוזה מכר מול קבלן יכול לבצע בו שינויים ולהחליט על תוספות מסוימות בדירה החדשה. חלק מהתוספות מתייחסות מטבע הדברים גם לעיצוב, אך חשוב מאוד להגיע עם תקציב מוגדר. הגדרה מוקדמת של התקציב מונעת הוצאות מיותרות ומבטיחה שיתוף פעולה פורה מול הקבלן ונציגיו.

איך מוצאים את המשרד המתאים?

יש כמה דרכים למצוא משרד אדריכלות ועיצוב פנים מנוסה ומקצועי שמספק שירות ללקוחות פרטיים לפני כניסה לדירה חדשה. ראשית, אפשר לאסוף המלצות מלקוחות קודמים ולשאול בני משפחה, חברים, שכנים או קולגות. המלצה היא אינדיקציה מצוינת לרמת המקצועיות של המשרד ולמחויבות שלו כלפי הלקוחות.
שנית, ניתן להתרשם ממידע על משרדי אדריכלים כפי שמופיע באתרי האינטרנט ולאחר מכן לתאם פגישת היכרות לא מחייבת. במהלך הפגישה אפשר לשאול את נציגי המשרד על ניסיון קודם, תהליך עבודה וכן הלאה.

התועלת בהתייעצות עם משרד מתאים

המטרה העיקרית היא לתאם שירותי ייעוץ מול משרד אדריכלות שמבין את צרכי הלקוח ועונה עליהם. את זה עושים רק אחרי תהליך ארוך של השוואה בין אופציות, כאשר בטווח הארוך מדובר על הוצאה משתלמת. מבחינה כלכלית, עדיף לשאת בהוצאות חד פעמיות על שירותי משרד אדריכלות מאשר לנסות לעצב לבד את הדירה החדשה. לסיכום, יש הרבה יתרונות לשירותי ייעוץ אדריכלי. כדאי לנצל את היתרונות הללו בשלב מוקדם וליהנות מרמה גבוהה של תכנון ועיצוב חללים לצד עמידה מוגדרת בתקציב הוגן ונכון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים