כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שיטות מתקדמות לאיטום גגות

כיום, ישנן מספר דרכים שונות לבצע איטום בגגות מרוצפים, לכל דרך או שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה. יש להבדיל בין רצפות שיש תחתיהן רטיבות שגורמות לנזק, לבין מצב בו יש לחדש את האיטום כאשר אין בעיות רטיבות.

05/09/2016
מבין השיטות המובילות כיום נציין במיוחד שתי שיטות מובילות: השיטה הראשונה, היא לנקות את האיטום הקיים בין המרצפות ולמלא אותן מחדש. השיטה הזו היא המהירה ביותר, אך יש לה חיסרון אחד, שהרובה אינה מגנה מחדירת מים ועל מנת למנוע רטיבות, יש למרוח שכבת איטום נוספת על כל המשטח.

השיטה השנייה היא פירוק המרצפות כמו איטום וריצוף מחדש. חברת כתר איטום גגות, ממליצה על שיטת איטום יסודית יותר כמו זו, כך שאם מדובר ברטיבות חזקה, הכי נכון יהיה לפרק מרצפות ישנות, למלא את המשטח הראשוני בחומרי איטום יעילים ואיכותיים ואז להרכיב את המרצפות החדשות.

ניתן גם לבצע איטום רצפות באמצעות הוספת שכבה של מרצפות חדשות על הריצוף הקיים, כך שישנו יתרון של הורדת העלוות כגון, פינוי הפסולת ופירוק הריצוף הקיים שגם דורש שעות עבודה לא מועטות, מה שכמובן יעלה את המחיר.

כיצד מחשבים את מחיר איטום הגגות?

מחיר של איטום הגגות, מתבטא בראש ובראשונה על פי השיטה שנבחרה. יש לקחת בחשבון לא את העלות של האיטום בלבד, כי אם גם את התחזוקה. קחו לדוגמא שיטת איטום מסוימת שמחירה יהיה זול יחסית, אך יש לחשב את המחיר של התחזוקה השנתית. על מנת לאטום היטב את הגג, חברת כתר איטום גגות מבצעת ומייעצת לטפל במרזבים ומקומות שמיועדים לשלוליות. כאשר ישנם מקומות בהם יש מתקנים שונים, יש לאטום בחומרים נוספים, היות וחומרים אקריליים לאיטום למשל, אינם עמידים לתקופה ארוכה תחת שלוליות, כך שהחומר יישחק ויתקלף מהגג.

החשיבות של בחירת חברת איטום מקצועית וידועה

היות ואיטום הוא בעל חשיבות רבה, ואיטום לא מקצועי עשוי לגרום לנזקים בלתי הפיכים במבנה יש לשקול היטב את מי תשכרו כחברת איטום. חיפוש חברת איטום הוא אינו עניין של מה בכך ולכן, יש למצוא חברה שהיא וותיקה בתחומה, שמכירה את כל סוגי האיטום ואת כל השיטות.

בחירת חברת איטום וותיקה ומקצועית

על מנת לישון בשקט, בידיעה כי האיטום התבצע כראוי, יש לבחור בחברה מקצועית, מנוסה ומובילה בתחומה. אחת החברות הידועות והוותיקות ביותר בארץ היא כתר איטום גגות. חברה זו, היא אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום והיא מבצעת את כל סוגי האיטום, אם גגות, קירות או מרצפות שחודרים מבעדם מים. כתר איטום, מחזיקה בצוות מיומן של עובדים מקצועיים מן השורה הראשונה. החברה עובדת בכל אזורי מרכז הארץ ומעניקה אחריות על פי סוגי האיטום. השירות הינו אדיב וניתן לקבל נציג מהחברה שיעריך את סוג האיטום שיש לבצע וכן לקבל הצעת מחיר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים