כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך תשדרגו את הסלון שלכם

הסלון הוא אחד החללים המרכזיים בבית ובו אנו יושבים בסוף כל יום או מארחים חברים או בני משפחה, לכן עליו להיות מרווח, מזמין חמים ונעים. איך תוכלו לשדרג את חלל הסלון ולהפוך אותו למזמין יותר? הכל בכתבה הבאה.

07/09/2016

תאורה מרשימה תהפוך את החלל שלכם למרשים

תאורה מרשימה תהפוך את החלל שלכם למרשים
זה לא סוד שתאורה משפיעה רבות על העיצוב הכולל של החלל, אך כאשר מדובר על חלל הסלון, עניין בחירת התאורה חשובה פי כמה וכמה. בחלל הסלון תוכלו לשלב כמה גופי תאורה לקבלת אור מרשים וייחודי כמו – מנורות תלויות, מנורות צמודות תקרה, שנדלירים, תאורות לד קטנות או ספוטים שיאירו על חללים ספציפיים. החוכמה היא לדעת לשלב את התאורה בתבונה, כך שיהיה סינרגיה בין שאר האלמנטים בחלל.

נישות גבס יפיפיות

עבודות גבס נעשו שם ודבר בתחום עיצוב פנים והם בעלי יתרונות רבים: מדובר בעבודות מהירות יחסית, הן אינן מלכלכות יחסית לעבודות אחרות, הן זולות, ניתן ליצור מגבס עבודות מרשימות ויוקרתיות, כאלו שיאפשרו לכם לקבל חלל מרשים וגם פרקטי. העבודות הפופולריות הן – נישות גבס, ספריות, מזנונים, דלפקים, מדפים, הנמכת תקרות, חציית חללים ועוד.

ספות מרשימות ונוחות

ספות הן גולת הכותרת בחלל הסלון ולהן תפקיד חשוב. לכן, אם ברצונכם לשדרג את חוויית הישיבה שלכם ולקבל סלון מרשים – התחילו בהחלפת הספות. כאשר מחליפים ספות חשוב לשים לב לשני פרמטרים חשובים: התאמת הספות שסגנון העיצוב של הסלון לקבלת סינרגיה מושלמת בין יתר האלמנטים בחלל. דבר נוסף – חשוב לבחור ספות נוחות ופרקטיות, כאלו שכיף לשבת עליהן ולצפות בטלוויזיה או לארח חברים ובני משפחה.

ספרים רבותי, ספרים

לספרים יש משמעות רבה בחלל הסלון, לכן גם אם אתכם לא מגדירים את עצמכם כקוראים מושבעים, תמיד כדאי לשלב בחלל הסלון ספרייה מרשימה ועליה ספרים. למה? ראשית כי ספרייה עם ספרים תורמת רבות למראה העיצובי של הסלון ודבר נוסף – הספרים כבר יעשו לכם חשק לקרוא אותם. את הספריות תוכלו לקנות מוכנות מראש או לבנות ספריות באמצעות חומר גבס.

וילונות שימסגרו את החלל

לוילונות יש שלושה תפקידים חשובים בחלל: התפקיד הראשון הוא – לאפשר לכם למסגר את הסלון ולזכות במראה עיצוב מיוחד. תפקיד שני – לאפשר לכם פרטיות מושלמת, הרי לא כל אחד צריך לראות מה אתם עושים בבית ומה לבשם באותו רגע. תפקיד שלישי – לחסום את קרני השמש ולאפשר לכם הצללה. לכן, בעת בחירת וילונות, חשוב להקפיד לבחור בוילונות פרקטיים, מעוצבים וכאלו שישמשו את המטרה.

לסיום – טאצ'ים קטנים שישדרגו את החלל

שילוב של טאצ'ים קטנים בחלל יכולים הוסיף צבע ולתרום רבות לאווירה בסלון, אך כמובן שיש לבצע זאת בטוב טעם ולבחור באלמנטים שיתאימו לסגנון העיצוב של הסלון וזכרו כי "כל המוסף גורע", לכן אל תעמיסו על החלל.המאמר באדיבות אינה פלמזנסקי מעצבת פנים
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים