כרגע באתר
2
5
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה עדיף- מנקה או חברת ניקיון?

רבים זקוקים לסיוע בתחום הניקיון של ביתם או המשרד שלהם, ומתבלטים בין היעזרות במנקה או בחברת ניקיון. במאמר זה נסקור את שתי האפשרויות ונציג את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהשירותים.

07/09/2016

שמירה על רמת ניקיון גבוהה של משרד או בית יכולה להיות מאתגרת ביותר

שמירה על רמת ניקיון גבוהה של משרד או בית יכולה להיות מאתגרת ביותר
כולנו רוצים ליהנות מסביבות עבודה ומגורים נקיות ונעימות לשהייה, אולם לא כולנו יכולים לעמוד בעומס של ניקוי המשרד או הבית בכוחות עצמנו. במקרים אלו, אנו יכולים לבחור בין היעזרות במנקה או היעזרות בחברת ניקיון, וחשוב להכיר את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהשירותים.

גודל אזור הניקיון

שתי האופציות יכולות לבצע עבודה טובה ואיכותית בניקוי אזורים שונים, אולם חשוב לקחת בחשבון את כוח העבודה שאנו מקבלים כאשר אנו נעזרים בהם. כאשר מדובר בניקוי הבית, גם כאשר מדובר בבית גדול יחסית, יכול להיות שכוח העבודה של מנקה אחת כמה פעמים בשבוע יכול להספיק לנו לחלוטין. לעומת זאת, בכל הנוגע לניקיון משרדים לא כך הדבר, וברוב המקרים נוכל להפיק יותר מהיעזרות בחברה אשר מעסיקה כמות גדולה של עובדים שיכולים לעבוד במקביל ולנקות את המשרדים ביעילות ובמהירות.

סוג העבודה הנדרש

השירותים שמציעה חברת ניקיון והשירותים המוצעים על ידי מנקה הינם שירותים מסוגים שונים. בעוד היא יכולה לסייע לנו בשירות יומיומי כגון שטיפת הרצפות, ניקוי אבק, ריקון פחים וכדומה, הם מספקים לנו שירותים מתקדמים יותר כגון ניקוי מזגנים ופתחי אוורור, ניקוי תעלות חשמל ועוד. כמו כן, לעיתים קרובות החברה מציעה שירותים נוספים כגון רכישת חומרי ניקוי, ביצוע עבודות תחזוקה כמו החלפת נורות ועבודות חשמל קלות ואף שירותי שמירה, ולכן במידה ואנו זקוקים לשירותים בתחומים אלו כדאי שנעזר בחברה אחת המספקת את כולם.

היקף העבודה

היקף העבודה של ניקיון משרדים אינו דומה להיקף העבודה של דירות או בתים פרטיים, ולכן נזדקק גם לשירות אחר. בכל הנוגע לניקוי שטחים קטנים יחסית, בהם נוכל להיעזר רבות במנקה אשר תעשה את העבודה בצורה איכותית ובקצב אשר לא יפריע לשגרת יומנו. כאשר מדובר בשטחים נרחבים יותר, בהם נצטרך להיעזר בכוח עבודה גדול יותר כגון זה המספקת חברה בכדי לעמוד בקצב הלכלוך של המקום.

תקציב

גם התקציב שלנו בעל השפעה על הבחירה, כאשר יש לאזן בין כמות הפעמים בהם אנו מזמינים שירותי ניקיון לבין מחיר השירותים. לרוב, היעזרות בחברה תשתלם לנו יותר מאשר היעזרות במנקה כאשר מדובר במקרים בהם יש להיעזר בשירותי ניקיון לעיתים קרובות. לעומת זאת, במידה ואנו זקוקים לסיוע בניקוי אזור מסוים פעם בשבוע או במקרים מיוחדים ישתלם לנו יותר להיעזר במנקה.

חשוב לדעת כיצד לבחור בין שתי האופציות

בחירה נכונה בין חברת ניקיון לבין מנקה מסייעת לנו בהגעה לרמה המבוקשת תוך ביצוע עבודות ניקיון בזמן ובתקציב סבירים אשר אינם מפריעים לשגרת יומנו או איכות חיינו, ולכן חשוב לדעת אילו פרמטרים לבחון בכדי לקבל החלטה נכונה בנושא.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים