כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פתרונות חימום מים לדירה חדשה

בנייה והקמה של דירה חדשה היא משימה מרגשת ולא פשוטה גם יחד, ובמהלך משימה חשובה זו אנחנו צריכים לתכנן בצורה מדויקת כל פרט ופרט בחיים שלנו בדירה החדשה. אחד הפרטים החשובים ביותר הוא כל מה שנוגע לחימום מים, ועלינו לבחור בפתרון חימום המים המתאים ביותר לאיכות החיים שאליה אנו שואפים – ובמאמר זה נבין כיצד.

13/09/2016
כשבונים דירה חדשה, עלינו לחשוב על הפרטים הבסיסיים והחשובים ביותר לחיי היום יום שלנו

אין כל ספק כי ההשקעה העצומה שנדרשת על מנת לרכוש דירה חדשה, והחשיבות של אותה דירה החדשה שאנחנו קונים לאורך שנים רבות לחיים שלנו, מכתיבות לנו להשקיע בדירה זו היטב – בכדי להנות ממנה באופן מקסימלי לאורך שנים רבות. השקעה בדירה החדשה שלנו צריכה לעבוד מלמטה למעלה – כלומר, מהמערכות הבסיסיות והחשובות ביותר בבית שלנו, לכל מה שממלא את איכות החיים ואת היום יום שלנו. אחת המערכות החשובות ביותר בכל בית היא כל מה שנוגע לחימום מים – וכל אחד מאתנו צריך תשתית איכותית שתאפשר לו ליהנות ממים חמים במהירות בבית שלו, במינימום צריכת חשמל בזבזנית.

קיימים שני פתרונות חימום מים העיקריים ביניהם צריך לבחור עבור הדירה החדשה, הראשון דודי חשמל

דוד החשמל נחשב כיום לפתרון המיושן יותר והאיכותי פחות בכל מה שנוגע לחימום מים ביתי. המהות היא פשוטה ביותר – המים נמצאים בדוד (גודל משתנה בהתאם להיקף המשתמשים בדירה), וכאשר אתם רוצים להתקלח עליכם להדליק את הדוד באופן חשמלי ולחכות להתחממות המים לאורך כמה דקות. ישנן אפשרויות של תשתית חימום מהירה, אך בכל מקרה מדובר בפתרון שמחייב אותנו להשתמש במערכת חשמלית שצורכת חשמל ומתבטאת בחשבון החודשי, בכל פעם שאנחנו רוצים מים חמים במקלחת. האלטרנטיבה, כמובן, היא דודי שמש.

דודי שמש העובדים על אנרגיה סולארית

דודי שמש הם פתרון בר קיימא בכל מה שנוגע לפתרונות חימום מים בדירה, ולא רבים יודעים – אך גם מדובר בהמצאה ישראלית. גם כאן הרעיון הוא פשוט במהותו – ניצול של אנרגיית החום המגיעה מהשמש עבור חימום מים בדוד, דרך קולטני שמש המותקנים על גג הבית. כך, במרבית ימי השנה, ניתן ליהנות ממים חמים ללא צורך להדליק מכשיר חשמלי – וחימום המים החשמלי בדוד שמש מהווה גיבוי בלבד לחימום המים הסולארי, בימים בהם השמש אינה חזקה דיה.

חימום מים איכותי מספק לכם את איכות החיים הבסיסית ביותר הנחוצה לבית שלכם

מערכת חימום מים יעילה ואיכותית היא אחד התנאים הבסיסיים ביותר לאיכות חיים נעימה בבית מודרני, ואתם צריכים לבחור במערכת המתאימה לכם ביותר – הן בנפחו של מיכל המים המתחמם בדוד, והן בתשתית החימום של המערכת. בין אם מדובר בדודי שמש
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים