כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הדברת הדירה לפני מעבר

כאשר קונים דירה חדשה ישנן כמה פעולות שחשוב מאד לבצע בטרם הכניסה ובטרם האכלוס. הדברה יסודית של הדירה היא אחת מפעולות אלה, שכן לאחר המעבר קשה מאד לבצע אותה כמו שצריך.

19/09/2016

מה החשיבות של הדברה?

מה החשיבות של הדברה?
לכל מקום ולכל קומה עלולים להגיע מכרסמים, חרקים או מזיקים ולכן ישנה חשיבות גבוהה לבצע הרחקת טפילים יסודית בדירה על מנת למנוע את הגעתם של מזיקים אלה או לפחות לצמצם כמה שרק ניתן את הגעתם לדירה. ישנם סוגים שונים של הדברות כנגד סוגים שונים של מזיקים או מכרסמים ולכן חשוב לשקול בכובד ראש את כל האפשרויות וכך לבסס את ההחלטה איזו תהיה המתאימה ביותר, זו שגם תשיג את התוצאות הטובות ביותר.

אילו סוגים קיימים כיום?

חשוב מאד לדעת בדיוק איזה סוג דרוש בכל מקרה ובכל מקום. ישנה הדברה ממוקדת כנגד סוג אחד או יותר של מזיקים או מכרסמים ויש כזאת שעובדת באמצעות שילוב של חומרים על מנת להרחיק כמה שיותר סוגים. בשנים האחרונות ישנה מודעות גדולה מאד לתחום של הדברה ירוקה. מדובר בסוג שיש בו שימוש בחומרי גלם שאינם מסכנים את הסביבה ואת בני האדם שאמורים להתחיל לגור בדירה. החומרים שבהם משתמשים הם ביולוגיים ועוצרים את מחזור החיים של החרקים בלבד.

מה היתרונות של הדברה ירוקה מקצועית?

ראשית חשוב לדעת שכדי לבצע בבית הדברה ירוקה מקצועית יש להזמין מדביר בעל היתר לביצוע העבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. לא כל חברה רשאית להציע שירות זה. היתרון הגדול של הדברה ירוקה הוא שלא נגרם שום נזק לבני האדם הנוכחים באזור ואין סכנה לסביבה עצמה - האוויר, הקרקע (במידה והחומר מתנדף ונספג לקרקע בסמוך לדירה) או למקורות המים. חומרים בהם משתמשים משפיעים אך ורק על המזיקים ולא על בני אדם ולכן היא נחשבת לבטוחה מאד.

מדוע לעדיף להשתמש בה?

כיום, עת מותר ומעוגן השימוש בסוג הדברה ידידותי הרבה יותר לאדם ולסביבה - אין בעצם שום סיבה שלא להעדיף את השימוש בו. המזיקים מורחקים ואינם מתקרבים אל הדירה, המטבח או בני המשפחה הגרים בבית ובני הבית עצמם בטוחים ולא נשקפת להם כל סכנה מהשימוש בחומרים שעלולים להזיק דרך הנשימה או דרך גירויים בעור הגוף. מי שחשוב לו לשמור על הסביבה ישמח שחומרי ההדברה לא מזהמים את משאבי הטבע.

חשיבות ביצוע ההדברה לפני המעבר

חשוב לציין שאפשר לבצע הרחקת מזיקים גם בדירה שגרים בה. יחד עם זאת, כאשר הדירה ריקה ונקייה מחפצים קל הרבה יותר להגיע אל פינות הקירות או אל מקומות חשוכים ומרוחקים שעלולים להיות נקודת המוצא של מאורות החרקים או המזיקים.המאמר באדיבות חברת המדביר הירוק
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים