כרגע באתר
2
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת המדפסת בעסק

ישנם כיום לא מעט סוגים של מדפסות וחשוב לדעת לבחור ולהכיר את הפרמטרים החשובים ביותר שצריכים לחשוב עליהם בעת בחירת המדפסת הנכונה והמתאימה ביותר.

20/09/2016
רכישה של ריהוט וציוד לעסק או למשרד היא משימה מאתגרת וחשוב מאד להקדיש לה לא מעט מחשבה. מי שעובד בעסק, ובעיקר בעלי העסק רוצים שכל מה שהם ייקנו ישמש נאמנה את העובדים (ובמקרים מסוימים גם את הלקוחות) ולכן חשוב מאד לדעת איך לבחור את הציוד שייעשה בו שימוש על בסיס יומיומי ושגרתי. כך גם כאשר יש צורך לבחור מדפסת לשימושם של העובדים.

איך להגדיר אופן השימוש במדפסת העסק?

ישנם כמה נתונים שעשויים לסייע בהגדרת הצורך של מדפסת בעסק. כך למשל חשוב להגדיר מראש מה יהיה היקף ההדפסות ומי יעשה שימוש בה. שאלות נוספות שצריך לענות עליהן הן האם דרושה אחת שמדפיסה בצבע או רק בשחור לבן ומה צריכה להיות איכות ההדפסה. לאחר מענה על שאלות אלה קל יותר לכוון את הרכישה למדפסת המתאימה שתיתן את התוצאות הטובות ביותר. גם הגודל שלה חשוב - האם היא צריכה להיות ניידת או שהיא תישאר בשימוש בתוך המשרד בלבד. לכל עובד או לכל סוג של עסק יהיה נוח עם מדפסת מסוג אחר ולכן חשוב לתת את הדעת על הנושאים האלה.

אילו סוגים קיימים כיום?

השוק כיום מציע סוגים שונים, איכויות הדפסה שונות, חברות יצרניות שונות ואפשרויות מעניינות ומגוונות להדפסה - דפים, מדבקות, מעטפות, חשבוניות או קבלות ועוד. מבחינת אפשרויות ההדפסה ישנן מדפסות לייזר או מדפסות הזרקת דיו, כאלה המדפיסות רק בשחור או כאלה המציעות גם הדפסה צבעונית. בנוסף, יכולה המדפסת להיות אלחוטית וכך ניתן באמצעות רשת האינטרנט להדפיס בה גם דרך טלפונים ניידים או מחשבים מרוחקים. כל אלה הן תכונות שיש לכל מדפסת וחשוב לדעת אודותיהן מראש כדי לחשוב האם הן דרושות לשימוש גם על ידי מי שעובד בעסק.

אילו נתונים נוספות יכולים להיות מהותיים לבחירה?

גם למחיר יש חשיבות בעת הרכישה. ישנם מקרים שבהם יש צורך ברכישה של יותר ממדפסת אחת ואז ניתן לרכוש את המדפסות ברכישה מרוכזת וגם לזכות בהנחה מהמחיר המלא. כדאי לבצע סקר שוק הקשור בחוות דעת אודות חברות המייצרות מדפסות ומשווקות את תוצרתן בישראל, כולל בחינה של שירותי התמיכה ותיקון התקלות המוצעים על ידי החברה המייבאת. חשוב לדעת שיש אל מי לפנות במידה ויש בעיה או תקלה והתקבלה תמורה מלאה עבור התשלום עבור המדפסת. כאשר לוקחים בחשבון את כל השיקולים שהוזכרו - אין ספק שלבסוף אכן תיבחר אחת נכונה והמתאימה ביותר, שתיתן לבית העסק שירות נוח ומצוין והעובדים יודו שזו המדפסת שהכי נוח לעבוד אתה.

המאמר באדיבות טופניק מדפסות www.topink.co.il
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים