כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצובים וסגנונות בפרקט עץ לבית

שימוש בפרקט עץ עבור עיצוב הבית מהווה מזה שנים רבות את אחת האפשרויות האיכותיות ביותר בבתים רבים מאוד – וחשוב להכיר את האפשרויות השונות בכדי לבחור בפרקטים האיכותיים ביותר והמתאימים ביותר עבור הבית שלכם.

20/09/2016

ריצוף פרקט

ריצוף פרקט
ריצוף פרקט מהווה מזה לא מעט שנים את אחת האפשרויות הפופולאריות ביותר בכל הנוגע לעיצוב הבית על חדריו השונים. בין אם מדובר בחדרי שינה, שהם האופציה הפופולארית ביותר לפרקט מעץ, ובין אם מדובר במרחבים כמו הסלון, המטבח, המרפסת או כל מרחב אחר – הפרקט הוא אפשרות נעימה ואסתטית של ריצוף קורות עץ, עם היתרונות הקלאסיים והאסתטיים של ריצוף בסגנון זה.

יתרונותיו העיצוביים והמעשיים של הפרקט

הפרקט יכול להתאים למגוון רחב מאוד של סגנונות עיצוב – החל מסגנונות כפריים וקלאסיים יותר, וכלה בסגנונות עיצוב מודרניים בדירות יוקרה. כיום, ריצוף הפרקט הוא גם אפשרות עמידה ואיכותית לאורך זמן כאשר פונים לשירות הנכון ובוחרים בפרקט הנכון – וכעת נכיר בצורה עמוקה יותר את האפשרויות השונות מבחינה עיצובית.
כמה אפשרויות של עיצובים וסגנונות בכל הנוגע לפרקטים מסוגים שונים:

פרקטים קלאסיים

הפרקט הקלאסי הוא אכן פרקט מעץ או חומר דמוי עץ, שמעוצב ועובר גימור כך שאלמנט העץ הוא האלמנט הדומיננטי ביותר בו, בכדי ליצור את המראה הטבעי והנעים של עץ בבית כפרי. סגנון עיצוב זה של פרקטים הוא רלוונטי במגוון רחב ביותר של מרחבים וחדרים – החל מחדרי שינה, דרך חדרי סלון ועד מרפסות ודקים. מבחינה עיצוב שאר המרחב, בדרך כלל תהיה דומיננטיות לרהיטי עץ ולבדים מורכבים וגסים יותר, בהתאם לסגנונות העיצוב הקלאסיים והכפריים. הפרקט הקלאסי יכול וצריך להתאים לחדר השינה באמצעות צבעים כהים יותר שיוצרים אווירה חמימה יותר ואינטימית יותר, כאשר בחדר השינה בהחלט כדאי להשקיע בפרקט טבעי וחזק מעץ, מכדי ליהנות באופן מקסימלי באיכות החיים עליו.

פרקטים מודרניים

כאשר אנחנו מדברים על סגנונות עיצוב מודרניים באמצעות פרקט מעץ, חשוב להבין כי הפרקט הוא אפשרות עיצוב דינמית למדי שהאפשרויות בה רבות, ושכיום באמצעות פרקטים ניתן להתאים לצבעים שונים ולסגנונות שונים. הכוונה היא לא רק לפרקטים לבנים או שחורים, שהם אופציה מיוחדת למדי שבדרך כלל תהיה פרקט למינציה – אלא גם לפרקטים בדוגמאות מיוחדות ובדפוסים מיוחדים אותם מתקינים בבית במטרה ליצור את הסביבה המודרנית והייחודית מבחינת עיצוב. באמצעות דוגמאות פרקט שאינן בהכרח קורות, ניתן לשבור את הצורה הסטנדרטים ולצאת מחוץ לקופסה, מה שמתורגם לעיצוב מודרני ואיכותי בבית שלכם.

פרקט איכותי הוא אלמנט שאין שני לו בבית, וחשוב לבחור נכון

התאמה איכותית של פרקט מעץ עבור הבית שלכם תעשה שירות גדול מאוד עבור כל מי שנכנס לבית – ובעיקר עבורכם, שכן מדובר באחד החלקים המשמעותיים ביותר בפאזל שהוא עיצוב הבית שלכם. פנו לשירות מקצועי בתחום הפרקטים, והתאימו את המוצרים המעוצבים והאיכותיים ביותר לבית שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים