כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת ציוד לחנות חיות

כאשר אתם רוצים לבנות ולעצב חנות חיות עליכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר מבחינה שיווקית ומבחינת תצוגה. לשם כך עליכם לבחור את הציוד המתאים ביותר לחנות – ונבין בדיוק מהו הציוד הזה בהקשר של תצוגה בחנות חיות.

20/09/2016

חשיבות התצוגה מבחינה שיווקית

חשיבות התצוגה מבחינה שיווקית
כל מי שמנהל חנות מכל סוג יכול לספר רבות עד כמה עיצוב החנות והתכנון הנכון שלה הם משמעותיים עבור הצלחתה לאורך זמן. חשוב שהלקוח יראה כמה שיותר מוצרים שרלוונטיים אליו ויקנה כמה שיותר בחנות – ולשם כך נדרש, ציוד מתאים לתצוגה ולסידור של החנות ומוצריה השונים. גם כאשר מדובר בחנות חיות, חשוב לתכנן הכל בצורה נכונה, והלקוח בחנות החיות, שהוא למעשה בעליה של חיית המחמד, צריך לראות כמה שיותר מוצרים רלוונטיים ואטרקטיביים עבור חיית המחמד שלו, וכך להגדיל את הרכישה ככל שרק ניתן. הציוד הרלוונטי בהקשר זה יכול להיות כל מה שבין מתקני מדפים גדולים למתקן תצוגה ייחודי כזה או אחר.

מהן האפשרויות שחשוב להכיר בכל מה שנוגע לציוד תצוגה בחנויות חיות?

כמו בעיצוב של כל חנות אחרת, כך גם בעיצוב של חנות חיות חשוב להכיר כמה שיותר אפשרויות לעיצוב החנות ולתצוגה יעילה של מוצריה השונים. האפשרויות האלה כוללות מתקני מדפים גדולים שמאכסנים את מרבית המוצרים בחנות, כמו גם מתקני תצוגה נקודתיים יותר המשמשים על פי רוב למוצרים ייחודיים אותם אנחנו רוצים להציג ללקוחות שלנו על מנת להגביר את מכירותיהם. מתקן תצוגה יכול להיות, לדוגמה, פירמידה של מדפים איכותיים הניצבת כמתקן אמצע בחנות, סלסלות, אמבטיות פרספקס ועוד. כל אחד מהמתקנים האלה יכול לשמש עבור מטרה אחרת ותצוגה של מוצר אחר. כך, לדוגמה, אם אתם מעוניינים בתצוגה אטרקטיבית של מיטות לכלב ולחתול – פירמידת מדפים יכולה להיות פתרון איכותי, אם אתם מעוניינים למכור יותר חטיפים– אמבטיות יכולות להיות הפתרון שנחוץ לכם, ואם אתם רוצים למכור צעצועים לחיות תוכלו לעשות זאת בסלסילות ייחודיות.

חנות חיות איכותית משאירה את הלקוח ומעניקה לו ערך מוסף

כשאתם מעצבים את חנות החיות, אתם צריכים לחשוב על חווית הלקוח. כאשר לקוח נכנס, על פי רוב הוא יודע מה הוא פחות או יותר צריך. פירוש הדבר הוא שהוא ילך ישירות לאזור בחנות שרלוונטי אליו, לדוגמה, אזור הכלבים, אזור החתולים או כל אזור אחר. פירוש הדבר הוא שעליכם לתכנן את האזורים האלה בצורה כך שהם יהיו כמה שיותר רלוונטיים ומושכים גם כאשר הלקוח יודע מה הוא מחפש. מתקן תצוגה אטרקטיבי, יכול לגרום לסקרנות ולרכישה של המוצר גם כאשר הלקוח בא לקנות מוצר אחר. כאשר מציגים מיטה לכלב בצורה מושכת כך שהלקוח רואה את הנוחות הפוטנציאלית של הכלב שלו לנגד עיניו, יתכן שהוא יחליט לבצע רכישה באותה בהזדמנות, או שהמוצר לפחות ייכנס לתודעה של הלקוח לביקור הבא שלו.

חשיבות עיצוב ותכנון של חנות חיות

כדאי לכם לפנות למעצבים ואנשי שיווק או אף להתייעץ עם החברה שבה אתם מזמינים את הציוד, כך שכל מתקן תצוגה ומדף שאתם מכניסים לחנות יענו על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. בהחלט מומלץ גם לבחון חנויות קיימות ולשאוב השראה. עיצוב ותכנון יוכלו להעלות את מספר הלקוחות וכמובן את הרווחים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים