כרגע באתר
5
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מתקני טיהור שפכים לבתים פרטיים

בבית הפרטי שלכם, אתם רוצים מצד אחד ליצור את הסביבה הנעימה ביותר בבית ובגינה, ומצד שני לקבל החלטות נכונות בכדי לנהל משק בית חסכוני – ואם אפשר אז גם אקולוגי. כיום, ישנם פתרונות איכותיים ביותר בהקשר זה.

21/09/2016

מהם השפכים שאנחנו מייצרים ברמה הביתית?

מהם השפכים שאנחנו מייצרים ברמה הביתית?
ברמה הביתית, כל אחד ואחד מאתנו מייצר לא מעט שפכים על בסיס יום יומי. הכוונה היא, כמובן, לשפכי מים – המתחלקים בפני עצמם למים אפורים ומים שחורים. המים השחורים הם המים המזוהמים יותר מבחינה פתוגנית, כלומר מבחינת זה שהם נושאים רכיבים שנחשבים גורמי מחלות. מים שחורים נמצא באסלת השירותים, בכיור המטבח, במדיח הכלים וכדומה. מאידך, מים אפורים הם מים בהם נעשה שימוש מזהם פחות, כמו לדוגמה מי מקלחת או מי מכונת הכביסה.

ערכם וחשיבותם של השפכים

עבור רוב האנשים, השפכים הביתיים הם פשוט המים בהם אנחנו עושים שימוש ביתי על בסיס יום יומי, אך יש גם מי שלקח את נושא טיהור השפכים ואת הבנייה ברת הקיימא צעד קדימה, והחליט להתקין מתקן טיהור שפכים ביתי עבור הבית הפרטי שלו, ולנצל את שפכי המים שמיוצרים בבית גם כך עבור ניצול מחודש וחיסכון במים. מדוע כדאי לטהר שפכים ברמה הביתית, וכיצד עושים זאת?

הצורך

מתקן טיהור שפכים ביתי המטהר מים אפורים ו/או מים שחורים הוא מתקן שיכול לחסוך לא מעט כסף בטווח הארוך בבית פרטי, ספציפית על כל מה שנוגע למי השקיה. ההוצאה על גינה ממוצעת של בית פרטי, וכתוצאה מכך גם בזבוז המים, אינם מבוטלים כלל וכלל ובהסתכלות רחבה יותר אנחנו מסתכלים על כמות עצומה של מים שמבוזבזת ברמה הלאומית. כאשר מטהרים את המים האפורים והשחורים בבית בצורה איכותית ובטוחה, מנצלים אותם עבור השקיה וחוסכים כסף ומים בלי לוותר על איכות ההשקיה, במים שאינם ברי שתייה כך או כך. משום כך, יותר מכל דבר אחר, טיהור השפכים הביתי הוא לא רק מוסרי וחשוב אלא גם רווחי – וכל זה עוד לפני שאנחנו מדברים על אותן משמעויות מוסריות של משק בית בר קיימא שתורם את חלקו למאמץ האקולוגי.

כיצד עושים זאת?

הפתרון עבור משק בית שמעוניין לטהר שפכים ברמה הביתית הוא כמובן של מתקן טיהור שפכים ביתי. מתקן שכזה יחובר בצורה מקצועית וזהירה לניקוז השפכים הביתי דרך יציאותיו השונות, ויספק פתרון מתאים הן למים האפורים הזקוקים לסינון בסיסי בלבד, והן למים השחורים הזקוקים לשלושה שלבי טיפול וסינון בטרם ניתן להשתמש בהם. כיום, ישנם מתקני טיהור שנותנים פתרון גם בתשתיות מים שהוקמו מבעוד מועד ולא רק בשלב בניית הבית – מה שאומר שכל מי שבבעלותו בית פרטי יכול להתאים לעצמו מתקן טיהור שכזה.

אם אתם מעוניינים לטהר שפכים בבית פרטי, פנו לשירות מתאים

טיהור שפכים בבית פרטי הוא חסכוני וערכי גם יחד, ואין כל סיבה שלא תנצלו את האפשרות הזאת ותחסכו לא מעט בצריכת המים שלכם. פנו לשירות מקצועי ומוביל בתחום האקולוגי, והבטיחו לעצמכם את הפתרון המתאים ביותר לבית שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים