כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

גריל גז משובח לחצר הבית- גז, חשמל או פחמים?

רבים עושים שימוש בגריל גז איכותי בחצר ביתם בשל יתרונותיו הרבים של גריל שכזה

21/09/2016
גריל גז איכותי בחצר הבית יכול לשמש כל אחד לצליית בשר, דגים ירקות ומיני מאכלים שונים, ולכן רבים בוחרים להציב גריל גז שכזה בחצר ביתם ולשדרג את השימוש שלהם בחצר ואת אופן הבישול שלהם. כאשר רוכשים גריל גז איכותי, ניתן לבחור בין גריל גז בלבד, גריל אשר יכול להכיל פחמים או גריל חשמלי.

אז מהם היתרונות של כל אחד מסוגי הבעירה?

• גז: גריל הגז הינו בין סוגי הגריל הנפוצים ביותר לשימוש ביתי וזאת בשל יתרונותיו הרבים. ראשית, גריל שכזה הינו נקי למדי, היות והוא לא מחייב אותנו לעשות שימוש בחומרי בעירה מלכלכים כגון פחמים. כמו כן, בגריל זה ניתן לבשל על אש חיה וכן לשלוט בעוצמת וגובה האש- פרטים חשובים ביותר בעת בישול על גריל. החיסרון העיקרי של גריל זה, לעומת זאת, הינו העובדה שיש לעשות שימוש בבלוני גז קטנים יחסית לשם הפעלתו, ולכן יש להחליפם בתדירות גבוהה למדי במידה ועושים בו שימוש קבוע.

• פחמים: גריל פחמים הינו הגריל הקלאסי שכולנו מכירים, ואנו רואים שימוש נרחב בגריל מסוג זה בפארקים ברחבי הארץ. גריל זה אמנם מאפשר בישול על אש חיה וכן עישון של הבשר, אולם הוא מצריך טיפול בגחלים בסיום העבודה- דבר אשר עלול לגרום ללכלוך וחוסר נעימות רב ולא תמיד מתאים לגריל ביתי.

• חשמל: גריל חשמלי הינו הגריל האקולוגי ביותר, והוא מאפשר לנו לשלוט בצורה הטובה ביותר באש ללא שימוש בחומרי בעירה שאין לנו שליטה עליהם. למרות האמור, גריל זה מגיע לרוב בצורת פלטות אשר אינן מספקות אש חיה, ולכן אינו מתאים לצליית כל סוגי הבשרים, וברוב המקרים נראה אותו מופיע כתוספת לגריל קיים.

כיום ישנם דגמים רבים אשר מאפשרים לשלב בין גריל גז, פחמים וחשמל יחד

כיום ניתן למצוא דגמים רבים של גריל גז איכותי אשר משלבים בתוכם חלקים אשר יכולים לעבוד על גחלים או חשמל, כך שכל אחד יכול ליהנות מכלל האפשרויות בגריל הביתי שלו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים