כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דלתות לבית בהתאמה אישית

כיום, בעלי בתים רבים אוהבים להוסיף את הטאץ' האישי שלהם לעיצוב הבית, החל ממטבחים מעוצבים וכלה בדלתות בהתאמה אישית

21/09/2016
כאשר אנו מעצבים את ביתנו, ישנם גורמים רבים אשר עלינו לקחת בחשבון ואשר משפיעים על עיצוב הבית, אולם אחד הגורמים המשפיעים ביותר הינו כמובן דלתות הבית, אשר הינן בעלות השפעה הן עיצובית והן פונקציונלית על הבית ולכן יש לבחור אותן בהקפדה רבה.

אז מהם היתרונות של דלתות לבית בהתאמה אישית?

• נוחות: כאמור, לדלתות הבית השפעה נוספת מלבד השפעה על עיצוב ומראה הבית, וזוהי כמובן השפעה על נוחות השימוש בדלתות וכיוצא בזה על נוחות השהייה בבית. כיום אנו יכולים למצוא בשוק מגוון רחב ביותר של דלתות, אשר כל אחת מהן מתאפיינת במרכיבים שונים המשפיעים על נוחות השימוש בה. כאשר אנו בוחרים להזמין דלתות מעוצבות בהזמנה אישית, אנו יכולים לבחור את כל האלמנטים החשובים לנוחיות השימוש שלנו בדלתות כגון טריקה שקטה, רוחב לא סטנדרטי של הדלת, מנגנוני נעילה שונים ועוד.

• עיצוב: כמובן שאחד היתרונות המשמעותיים ביותר בבחירה בדלתות מעוצבות בהזמנה אישית הינו ההשפעה הרבה שיש לנו על עיצוב הדלת. כאשר אנו מזמינים דלתות מעוצבות בהזמנה אישית, אנו יכולים לבחור את החומרים מהם ייעשו הדלתות, את הסגנון העיצוב אשר נרצה לראות על הדלתות, תוספות כגון פיתוחים או פרזולים ועוד. יתרון נוסף של עיצוב הדלתות בהזמנה אישית הינו האפשרות לעצב את צדיהן השונים של הדלתות בצורות שונות, כך שכל צד יתאים לעיצוב החלל בו הוא נמצא.

• אלמנטים מיוחדים: כיום אנו יכולים להוסיף לדלתות ביתיות אלמנטים מיוחדים אשר אינם מופיעים בדלתות סטנדרטיות, אלא רק בדלתות בהזמנה אישית, כגון עיצובים שונים משני צדי הדלת, הזמנת דלת ברוחב או בגובה לא שגרתיים, הזמנת דלת בעלת פתיחה ייחודית, הוספת עיצובים הקיימים באזורים אחרים בבית על הדלת ועוד.

דלתות לבית בהתאמה אישית יכולות להתאים לכל אחד ולשדרג כל חלל

בשל גודלן של הדלתות, ובשל העובדה שאנו לא יכולים לוותר עליהן בביתנו, הן בעלות השפעה רבה על נוחות הבית שלנו וכמובן על עיצובו. בעזרת דלתות מעוצבות בהזמנה אישית אנו יכולים לוודא כי דלתות הבית שלנו ישרתו אותנו בשני היבטים אלו בצורה הטובה ביותר.

נכתב באדיבות שערי ברכה דלתות במחיר מצויין
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים