כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 השכונות המובילות באיכלוס זוגות צעירים

עליית מחירי הדירות בשני העשורים האחרונים בערים הגדולות, במיוחד בתל אביב, הוציאה צעירים רבים מהערים הגדולות ושוקקות החיים לערים קטנות יותר בפריפריה. מגדלי דיור הבנויים מעל פארקים ואזורים בהם קל למצוא בית ספר איכותי, גני ילדים ואיכות חיים גבוהה הפכו להיות פופולאריים ביותר עבור זוגות צעירים. אספנו עבורכם את 5 השכונות המובילות היום באכלוס זוגות צעירים:

25/09/2016

שכונת שרונה בכפר יונה

שכונת שרונה בכפר יונה
כפר יונה הפכה להיות יעד פופולארי בזכות הקרבה לערים הגדולות בשרון, השכונה נמצאת בין החלק הצפון מזרחי של כפר יונה לבין מושב ינוב, והיא מציעה מרחבים ירוקים ופארק רחב ידיים המשתרע על שטח של 23 דונם – ובשבתות הפארק פשוט אידיאלי לטיול עם הילדים. השכונה החדשה יחסית כוללת פרוייקטים של מגדלי דיור במחירים אטרקטיביים עם מרפסות שמש מפנקות. השכונה כוללת גני ילדים ואפילו בית ספר קרוב.

שכונת לב הפארק ברעננה

השכונה הבאה בה תמצאו דירות חדשות למכירה נמצאת במרחק של כבערך שני קלומטרים ממרכז העיר רעננה (רחוב אחוזה) והיא שכונת לב הפארק. השכונה היוקרתית חגגה יום הולדת עשרים לא מזמן, אך היא נראית כאילו נבנתה רק השנה. אף היא ממוקמת בסמוך לפארק ירוק עם מגוון רחב של אטרקציות לילדים ולכל המשפחה (פארק רעננה), וכוללת גני ילדים, שני בתי ספר מקומיים וגם מרכז קהילתי מפותח ובריכת שחייה.

שכונת אם המושבות בפתח תקווה

אם המושבות משמשת כמעט 20 שנה כמקום מפלט לזוגות צעירים שעוזבים את תל אביב. השכונה הוותיקה מציעה מגוון רחב של מגדלי מגורים רבי קומות שבמשך שנים היוו סימן ההיכר של השכונה , כשלצדם גני ילדים, בית ספר מקומי ואף מרכזי תרבות מפותחים. הקרבה של השכונה לכביש 5 ולעורקי התחבורה הראשיים של אזור המרכז הפכה אותה למקום אידיאלי עבור בני זוג העובדים בערי המרכז. ססטיסטית רוב תושבי השכונה הם זוגות צעירים.

שכונת נאות שקמה בראשון לציון

גם הקרבה של ראשון לציון לתל אביב הובילה אליה זוגות רבים, וכן זוגות שהתגוררו בעיר כבני נוער, שהתבגרו ושהתחתנו בעיר. שכונת נאות שקמה מיתגה את עצמה כשכונה אידיאלית לזוגות צעירים והיא כוללת מרחבים ירוקים המחברים בין הבניינים במתחמי הדיור, מגוון רחב של שירותים עירונים, גני ילדים, בית ספר בעל מוניטין, קניונים סמוכים ופארק ענק ההופכים את השכונה לאידיאלית לזוגות עם ילדים צעירים.

שכונת ניסן בחדרה

זוגות שאינם חייבים להיות ומעדיפים לא להיות ממש צמודים למרכז, ישמחו להכיר את שכונת ניסן בחדרה. השכונה הפכה למגנט עבור זוגות צעירים מכל האזור, השכונה בנויה בסמוך לפרדס רחב ידיים והיא קרובה לקניונים המקומיים. השכונה מתאימה לבעלי תקציב נמוך יותר, המעוניינים לשמור על איכות חיים גבוהה ולהתגורר דווקא בבתים צמודי קרקע עם גינה פרטית ולא בדירות במגדלים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים