כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 שדרוגים במעבר לבית פרטי (שאין בבניין מגורים)

רוב האנשים המתגוררים בדירה חולמים יום אחד לעבור לבית גדול יותר וליהנות ממרחבים גדולים, פרטיות רבה, יותר שקט, ופחות שכנים. מעבר לבית בקרקע הוא מעין "קפיצת מדרגה" בעולם הדיור עקב היתרונות הרבים של מגורים בבית משודרג.

27/09/2016
הפתרון המגורים האידאלי עבור משפחה עם ילדים. לרוב יהיה גדול יותר ויכיל יותר חדרים מאשר בבניין מגורים משותף, יהיו בו יותר מרחבים משותפים, יותר מקומות אחסון, חניה מי שלך החסומה בשערים חשמליים ובכלל הרבה יותר הכל. אם אתם מתלבטים האם כדאי לכם לעבור כשאתם המחליטים העיקריים או שמא להישאר במגורים צפופים .כי כבר התרגלת אליה, ריכזנו עבורכם רשימה של חמישה שדרוגים במעבר לבית אקסקלוסיבי שפשוט אין בבניין מגורים.

חמישה שדרוגים במעבר לבית בקרקע

• מרחב – קשה מאוד למצוא דירות גדולות בישראל וגם בדירות 5-6 חדרים המרחבים המשותפים אוד קטנים וגם החדרים לא מאוד גדולים. יש הרבה יותר מרחב משותף והחדרים לרוב יהיו הרבה יותר גדולים.

• חצר – אזור מגורים בלי חצר זה כמו חדר כושר בלי הליכון. בכל מקום מגורים שבקרקע יש חצר, קטנה או גדולה, וזהו שדרוג משמעותי לחיים. אין כמו לשבת בשבת בבוקר עם כוס קפה בחצר שטיפחתם וליהנות מציוץ הציפורים ומריח הפרחים ששתלתם בגינה.

• חניה פרטית – כמעט בכל בית ניתן למצוא חניה או מוסך המוגנים מפני הסביבה החיצונית בשערים חשמליים. בעוד בבניינים ישנים ובניינים במרכז הארץ לרוב אין חניה בודדת של הבניין, בבתים פרטיים כמעט ואין את הבעיה הזו והשערים החשמליים אף יגנו על רכבכם מפני גניבות.

• שקט – במקום מגורים צפוף הוא לרוב סביבת מחייה מאוד רועשת. יש קיר משותף עם השכנים, מסדרון משותף, השכנים מלמעלה תמיד גוררים כיסאות ורהיטים, וקשה מאוד למצוא כמה דקות של שקט. יש פחות ויותר מרחב בין השכנים. גם בבית דו משפחתי בו חולקים קיר עם השכנים נרגיש אותם הרבה פחות בזכות הגודל.

• מקומות אחסון – עם השנים אנחנו צוברים יותר ויותר רכוש וחפצים, ובמקרים רבים דירה סטנדרטית בבניין לא יכולה להכיל אותם וגם אם יש בבעלותכם מחסן בבניין הוא לא תמיד יספיק. בבתים יש לרוב מרתף, עליית גג, או את שניהם ביחד. מרחבים אלו הם לרוב מקומות אחסון נהדרים וגם אם הם כבר לא מספיקים לכם תמיד תוכלו להוסיף מחסן בגינה, בחניה, או במוסך שלכם.

הבחירה מגדילה את עיצוב הפנים

מספק לכם נוחות ומרחב הרבה יותר גדול . כמו כן, הוא פותח בפניכם הרבה יותר אפשרויות לעיצוב פנים וחוץ של הבית, החל משערים חשמליים לחניה שלכם, עיצוב החצר, ועד למעקים מעניינים, ריצוף מעניין, ועוד. אם אתם עוד מתלבטים אם להישאר או לעבור לבית מרווח, אז תפסיקו להתלבט כי זה פשוט שדרוג מדהים לאורח החיים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים