כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דרישות לעבודה כמתקין פרקטים

חשוב לדעת להבדיל בין הסוגים השונים של הפרקט הקיימים בשוק, לדעת את ההיתרונות והחסרונות של כל אחד . בנוסף צריך ללמוד את השיטות השונות הקיימות להתקנת רצפת פרקט כראוי.

09/10/2016

כל מתקין פרקטים צריך לדעת לעבוד נכון

כל מתקין פרקטים צריך לדעת לעבוד נכון
טעות אחת קטנה ולקוח זועם לא יחזור, ואפילו עלול לכתוב תגובה רעה באתר אשר תגרע ממך מספר רב עוד יותר של לקוחות. הזמנה לא נכונה עלולה לעכב את העבודה במספר ימים ואפילו שבועות, וגרוע מכך אתה עלול להיפצע מכלי העבודה אם אינך מיומן בעבודה עם כלים מסוג זה.

עבודה מול לקוחות

בבחירה של ריצוף עבור חדרי הבית השונים קיימות לא מעט אפשרויות שמהן ניתן לבחור. צריך לדעת לתת את העצות, לדוגמה, איזה פרקט הולך הכי טוב עם קיר מסוים, האם כדאי להתקין רצפת פרקט לאמבטיה, אילו רצפות נחשבות לאיכותיות ועוד המון שאלות של מגוון לקוחות, כמעט כל לקוח רוצה גם לחסוך וגם לקבל את הדבר הכי טוב שאפשר. אז מה הן הדרישות?

שירות מקצועי-

על מנת להצליח בשוק התחרותי של היום, כדאי מאוד לסגל תכונות של מקצוען. חשוב להיות ערניים בכל הזמן על מנת להימנע מטעויות ופציעות, לעבוד עם החומרים האיכותיים הקיימים בענף ולבחור סט כלי עבודה איכותיים ואמינים שיעבדו לאורך זמן. כך, ניתן להיכנס לשוק המודרני של רצפות פרקטים.

אדיבות-

אנשים לא מחפשים רק מקצועיות, אלא גם רוך ונועם בדבריו של בעל המקצוע. מתקין מקצועי יודע גם כיצד ליצור קשרים חברתיים נעימים עם הלקוחות שלו, שכן הם יבואו אתו באינטראקציה כמעט יום יומית בנושאי העבודה כאשר הוא עדיין עובד אצלם בבית. בנוסף, כדאי לזכור כי אדיבות יכולה למשוך לקוחות לטווח רחוק: אנשים מעדיפים לעבוד עם בעל מקצוע נחמד מאשר עם מקצוען בלי יחסי אנוש. כמובן שגם המלצות ניתן לקבל.

שקדנות-

צריך ללמוד על הכלים השונים איתם מתכוונים לעבוד, על הסוגים השונים של פרקטים ועל שיטות העבודה השונות. מומלץ ללמוד מהר , ולסגל יכולות למידה מהירות. לא ל עבור על מילים לא מוכרות, וודא כי מבינים לגמרי כל נושא על מנת ליישם את החומר הנלמד.

חריצות-

עבודה קשה משתלמת. בתחילת הדרך כדאי לקבל כל עבודה על מנת לצבור יותר ניסיון. ישנם לקוחות המוכנים לספוג טעויות אנוש אם הם רואים שבעל המקצוע אכן חרוץ ומסור לעבודה.

עבודה עם פרקט היא מקצוע נהדר

עבודה עם פרקט היא מקצוע מהנה בהחלט. מעטים מקומות העבודה שיכולים לספק לעובדים שלהם את ההרגשה הנפלאה של עבודה פיזית בידיים, את היצירה האומנותית שהיא הדבקת הקורות זו לזו בתיאום מושלם ואת תחושת הסיפוק בבנייה של משהו חדש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים