כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מעבר דירה מוצלח – מאיפה מתחילים?

מעבר דירה הוא תהליך מורכב ומסובך שלעתים קרובות מביא לאי סדר רב ומקשה הן על העוברים דירה והן על חברת ההובלות שמבצעת הובלת דירות.

11/10/2016
כיצד ניתן לייעל את התהליך המורכב כאשר לרוב הדיירים העוברים דירה נאלצים לתמרן בין סידורי ההעברה לעבודה ולילדים? ישנן כמה וכמה שיטות ייעול שמטרתן הקלה על העוברים דירה והפיכת התהליך למסודר יותר. נשמח לספק לכם כמה וכמה טיפים בנושא:

סקר שוק מסודר

אם אתם גרים בתל אביב הצעד הראשון הוא כמובן בחירת חברת הובלות המתמחה בהובלת דירות במרכז. צעד זה גורם לחששות בקרב אנשים שבעבר נכוו מחברות הובלה לא מקצועיות ולעתים גם חברות שפעלו ללא רישיון. בכדי להקל על תהליך הסינון, יש להקפיד על ביצוע סקר שוק מסודר ולדאוג לוודא את הפרטים הבאים: האם לחברה יש רישיון עסק? כמה שנות ניסיון יש? האם החברה מספקת אחריות לתכולה המועברת? מה המחיר שהוצע והאם החברה שלחה נציג שייתן לכם הערכת מחיר מדויקת במקום לאחר בדיקת התכולה שיש להעביר? הסעיף האחרון במיוחד מעיד על מקצועיות רבה ואמינות מצד חברת ההובלות.

שקלו סיוע באריזת הבית

העברת דירה כשיש ילדים וכאשר שני בני הזוג עובדים במשרה מלאה עשויה להיות משימה קשה עד בלתי אפשרית. שירותי הובלת דירות רבים כוללים גם שירותי אריזה בתשלום נוסף, בהם נציגי החברה מגיעים לבית ומבצעים למעשה את האריזה בפועל. היתרון הגדול ביותר הוא המקצועיות והניסיון הרב של הנציגים שיודעים כיצד לארוז גם את הפריטים השבירים והעדינים ביותר בצורה שתקל גם על הפריקה.

רישום מסודר על הארגזים

בכדי להקל גם על המובילים וגם עליכם – הקפידו לסדר את הארגזים בצורה נוחה ורשמו בצורה ברורה על כל ארגז לאן הוא מיועד (לאיזה חדר) והאם הוא מכיל תכולה שבירה. הובלת דירות בצורה זו קלה יותר ומסודרת יותר וגם מונעת מצבים בהם לא מוצאים ארגזים או לא זוכרים מה שייך למה. על כן מומלץ מאוד לשים כל ארגז ארוז במקום המיועד לו בבית החדש ולא לרכז הכל בחדר אחד ומשם לפזר.

רישום מעקב לארגזים ולציוד

חוששים שמא ציוד או ארגזים מסוימים ילכו לאיבוד או יישכחו? מומלץ מאוד ביום האריזה לרשום היטב ולמספר כל ארגז בכדי שגם תוכלו לדעת בדיוק כמה ארגזים יש לכם ובכדי שיהיה לכם קל לזכור היכן נמצאים הבגדים או ציוד אחר שחשוב לכם לפרוק מיד עם כניסתכם לבית החדש. חשוב גם לרשום פרטי ריהוט וציוד בכדי שלא ייווצר מצב בו לא מוצאים רהיט לאחר מעבר הדירה ולא זוכרים האם בכלל נארז והועבר. ניתן לתת העתק מהרשימה גם למנהל העבודה של המובילים. הובלת דירות עם רשימות מדויקות יעילה ונוחה יותר לכל הצדדים ומסייעת למנוע עוגמת נפש ואובדן ציוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים