כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

נתקעתם מחוץ לבית? יש פתרון!

אם שכחתם לקחת מפתח, שכחתם את המפתח במשרד, או שמסיבה מסוימת המנעול נתקע ולא נפתח, אין סיבה להיכנס לפאניקה. בכל אחד מהמקרים האלו ניתן להזמין פורץ מנעולים שיבוא לחלץ אתכם במהרה.

13/10/2016

נתקעתם מחוץ לבית? לא צריך להתקשר ישר לפורץ מנעולים.

נתקעתם מחוץ לבית? לא צריך להתקשר ישר לפורץ מנעולים.
לא בכל פעם שנתקעים מחוץ לבית צריך לקרוא לפורץ מנעולים ולבצע החלפת מנעולים. אם שכחתם מפתח אבל בני הבית האחרים נמצאים בקרבת מקום עם מפתח ומתכננים לחזור בזמן הקרוב, אז אין סיבה להתקשר לפורץ מנעולים ואפשר לחכות בסבלנות עד שיגיע בן בית שיפתח את הדלת בצורה תקינה ורגילה.

אז מתי צריך לקרוא לפורץ מנעולים?

אם נתקלתם במצב בו נתקעתם בלי מפתח ושאר בני המשפחה בחו"ל או בחופשה במקום רחוק, אז הזמנת פורץ היא החלטה הגיונית ושקולה. כמו כן, אם מסיבה מסוימת המפתח שבידכם אינו עובד ולא מצליח לסובב את המנעול – בגלל אחת מהרבה סיבות שונות כמו למשל מנעול פגום או מפתח שבור בחור המנעול – אז יש סיבה מוצדקת ביותר לקרוא לפורץ מנעולים. מה בדיוק פורצי מנעולים עושים?

פריצת המנעול או הדלת

אחת הפעולות הבסיסיות שפורץ מנעולים עושה היא פריצה של המנעול ופתיחת הדלת. פריצת המנעול יכולה להיעשות במספר דרכים שונות אשר תלויות בסיבה שבגללה צריך לפרוץ את הדלת. אם למשל נשכח מפתח, אז פריצת הדלת תהיה בשיטה מסוימת, בעוד אם נשבר מפתח בתוך המנעול, יש לפרוץ את הדרך בצורה מסובכת יותר.

החלפת מנעולים

ברוב המקרים, לאחר שפורץ מנעולים פורץ את הדלת יש צורך בהחלפת מנעולים. במקרים בהם המנעול תקול בגלל בעיה בצילינדר או בגלל מפתח שנשבר בתוך המנעול, אין שום ספק שנדרשת החלפת מנעול. במקרים אחרים עלול לעלות הצורך בהחלפת מנעולים גם כן בהתאם לשיקוליו של איש המקצוע ובהתאם להסכמת הלקוח.

תיקון או החלפת דלתות

ישנם מקרים חריגים בהם הדרך היחידה לפרוץ פנימה היא על ידי הורדת או שבירת הדלת. במקרים כאלו יש צורך בתיקון הדלת או בהחלפת הדלת כולה לאחר הפריצה, ולכן חשוב להזמין פורץ מנעולים שמתמחה גם בתיקון והחלפת דלתות, כדי שלא תתקעו בלי דלת כניסה או דלת מסוג אחר לזמן ארוך. חשוב לוודא מראש מול איש המקצוע כי הוא יודע לבצע גם תיקון וגם החלפה, על כל מקרה שלא יבוא.

איך בוחרים פורץ או מנעולן?

לפני שמזמינים פורץ או מנעולן חשוב לוודא כי הוא מחזיק בתעודות מהמשטרה מאחר ונרצה לוודא כי המנעולן שאנחנו מזמינים הוא איש ישר ללא עבר פלילי בפריצות לא חוקיות. כמו כן, נרצה להזמין מנעולן שמבצע את כלל השירותים המוזכרים למעלה כולל החלפת מנעולים ותיקון דלתות. בנוסף, נעדיף לעבוד עם מנעולן מקצועי אשר יצליח לפרוץ תוך הסבת נזק מינימלי ביותר למנעול ולדלת. והכי חשוב, נרצה להזמין מנעולן זמין ונגיש אשר יוכל להגיע במהרה ולפתוח את הדלת, כדי שלא נתקע בחוץ לזמן ארוך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים