כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס איפור קבוע

אנשים רבים מעוניינים להשתלב בתחום הקוסמטיקה בצורה אשר תאפשר להם התמחות ייחודית בתחומים פחות נפוצים. תחום האיפור הקבוע הינו תחום צומח בקוסמטיקה, אשר התמחות בו יכולה להביא קהל לקוחות גדול מאוד.

16/10/2016

למה איפור קבוע?

למה איפור קבוע?
בשנים האחרונות חלה התפתחות אדירה בתחום האיפור הקבוע. אם בעבר תחום זה כמעט ולא היה קיים, הרי שהיום כמעט כל מכוני הקוסמטיקה הגדולים והקוסמטיקאיות המפורסמות מציעים איפור קבוע במגוון רחב של סוגים. בעידן המודרני זמן זה כסף, ונשים רבות מעדיפות לחסוך זמן בכל בוקר ולתחזק מראה מאופר ומושלם ללא מאמץ, על כן הן פונות לקוסמטיקאיות ועושות איפור קבוע שחוסך להן זמן רב בבוקר ובערב לפני יציאה.

מה כולל קורס איפור קבוע?

קורס איפור קבוע הוא קורס באורך של כ-8 מפגשים, ואורך בסך הכל כ-24 שעות מלאות. כדי להשתלב בתחום הצומח הזה יש לעבור קורס באחד מהמכונים המורשים. ללא מעבר הקורס לא ניתן להשתלב בתחום, שכן איפור קבוע מצריך מיומנות גבוהה והבנה מעמיקה בתחום. בקורס נלמדים מגוון נושאים כגון:

מבנה פנים

אחד השיעורים הבסיסיים ביותר בקורס איפור קבוע הוא מבנה הפנים. כדי להתאים איפור בצורה הטובה ביותר ללקוחות חשוב להכיר מבני פנים שונים וכיצד ניתן להדגיש תכונות חיוביות בפנים מצד אחד, וכיצד לטשטש תכונות פחות טובות מצד שני. כמו כן, לומדים לעומק את האזורים הנפוצים לאיפור קבוע, שכן אלו הם האזורים בהם חשוב שהתלמידים בקורס ישלטו ברמה גבוהה ביותר.

טכניקות נפוצות

טכניקות של איפור קבוע משתנות מאזור אחד למשנהו. כלומר, הטכניקה בה משתמשים עבור מילוי גבות הינה שונה לגמרי מהטכניקה בה עושים אודם קבוע. במהלך הקורס לומדים את כל הטכניקות הנפוצות גם ברמה העיונית וגם בצורה מעשית, ולומדים כיצד להתאים כל אחת מהטכניקות לאזורים שונים לפי הצורך.

צבעים

במהלך הקורס לומדים שיעורים רבים בנושא צבעים. החל משימוש נכון בצבעים והתאמתם לגוונים הטבעיים של הלקוחה, ועד לשיעורים מפורטים יותר על צבעים ראשוניים, צבעים שניוניים, וצבעים שלישוניים. חשוב מאוד שהתלמידים יהיו בקיאים בתחום הצבעים בכדי שיצליחו לבצע עבודות אסתטיות ונעימות למראה.

בעיות נפוצות ונזקים אפשריים

תחום האיפור הקבוע הינו תחום מורכב מאוד ולכן עלולות לקרות בעיות תוך כדי עבודה, ולעיתים אף נזקים. לכן, הקורס מסביר ומלמד את הבעיות הנפוצות והנזקים האפשריים, בכדי שהתלמידים ידעו להתמודד עם כל בעיה בצורה המתאימה תוך הימנעות מגרימת נזק ללקוח.

קורס איפור קבוע הוא שלב ראשון לקריירה מוצלחת

תחום הקוסמטיקה הינו תחום רחב ומגוון ביותר. בכדי להשתלב בתחום זה בהצלחה, חשוב לרכוש מקצוע ייחודי כמו איפור קבוע. מאחר והתמחות זו מצריכה מעבר קורס, לא כל קוסמטיקאית מציעה את השירות הזה ולכן התמחות באיפור קבוע מקנה יתרון משמעותי בתחום הקוסמטיקה. את הקורס ניתן לעבור בבתי ספר ליופי ובמכוני היופי הוותיקים והמקצועיים אשר מציעים קורסים מסוג זה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים