כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

החלפת מנעול בדירה שכורה

אם אתם גרים בדירה שכורה ורוצים להחליף את המנעול של דלת הכניסה מסיבה כזאת או אחרת, ישנם מספר דברים שחשוב לדעת ולוודא מראש. מאחר והדירה אינה בבעלותכם, חשוב שתדעו מה כדאי לעשות כדי להימנע מחיכוכים מיותרים עם בעל הדירה.

26/10/2016

מה צריך לעשות לפני שמחליפים מנעול בדירה שכורה?

מה צריך לעשות לפני שמחליפים מנעול בדירה שכורה?
יכולות להיות לא מעט סיבות שבגללן תרצו להחליף מנעול בדירה שכורה, ייתכן שנתקעתם מחוץ לבית, שהמנעול התקלקל, שמפתח נשבר בתוך המנעול, שפרצו לכם לדירה, או שפשוט אתם לא רוצים שהדיירים הקודמים יוכלו להיכנס לדירה שלכם. כל אחת מהסיבות האלו היא סיבה לגיטימית להחלפת מנעולים אבל בכל אחד מהמקרים הללו יש צורך בקבלת אישור מבעל הדירה. כמו כן, לאחר ביצוע החלפת המנעולים חשוב לצייד את בעל הדירה במפתח החדש במידה והוא דורש כך. חשוב להבין כי החלפת מנעול ללא אישור מוקדם היא הפרת חוזה ולכן חשוב מאוד לקבל את האישור מבעל הדירה ולשתף אותו בתהליך.

איך בוחרים איש מקצוע?

במקרים רבים בעל הדירה ירצה שתיעזרו באיש מקצוע שהוא כבר מכיר וסומך עליו מאחר ובכל זאת, זו הדירה שלו והוא רוצה שתתבצע עבודה טובה. במידה ובעל הדירה לא ממליץ על איש מקצוע מסוים, יש כמה קווי יסוד שעל פיהם מומלץ לבחור באיש מקצוע להחלפת מנעולים:

תעודות

לפני שמזמינים מנעולן להחלפת מנעולים חשוב לוודא כי הוא מחזיק בתעודות. תעודות אלו כוללות תעודות הסמכה מקצועית ותעודות יושר מהמשטרה. ברוב המקרים מנעולנים הם גם פורצי דלתות במקצועם ולכן נרצה להזמין מנעולן בעל תעודת יושר אשר מבטיחה כי אין לו עבר פלילי, במיוחד לא בתחום הפריצות.

זמינות גבוהה

ברוב המקרים נרצה להחליף מנעולים בעקבות פריצה, אובדן מפתח, או שפשוט נתקעתם מחוץ לבית. כל המקרים האלו הם מקרים דחופים בהם יש צורך בהחלפת מנעולים מהר ככל האפשר. לכן, נרצה להזמין מנעולן אשר יוכל להגיע בהקדם האפשרי ולהחליף את המנעולים עוד באותו היום תוך זמן קריאה קצר.

אחריות

מנעולים הם מכשירים מכניים שעלולים להתקלקל. לכן, נרצה לרכוש מנעולים חדשים אשר מגיעים עם אחריות, כך שאם יקרה להם משהו והם יתקלקלו בזמן תקופת האחריות, נוכל לתקנם מבלי לשלם כסף רב.

אמינות

בנוסף לתעודת היושר מהמשטרה, חשוב לבחור במנעולן אמין בעל מוניטין טוב. לא תרצו להחליף מנעולים ולגלות כמה ימים לאחר מכן שהמנעולן השאיר לעצמו עותק מהמפתח ושיש לו גישה חופשית לדירה שלכם. לכן חשוב לבחור במנעולן עם ניסיון והמלצות רבות.

כשמחליפים מנעול חשוב להקפיד על כל הכללים

החלפת מנעולים בדירה שכורה היא לא פעולה מובנת מאליה ולכן חשוב לוודא עם בעל הדירה ואפילו לבקש הסכמה בכתב. כמו כן, לפני שמזמינים מנעולן חשוב לוודא היטב זהו אכן מנעולן אמין ומקצועי אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ובזמן הקצר ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים