כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

גיליתם ליקויי בניה בדירה חדשה? זה הפתרון!

כשאתם נכנסים לדירה חדשה, אתם רוצים שהיא תהיה בנויה ברמה הגבוהה ביותר וללא תקלות וליקויים – אבל אנחנו יודעים שהמצב הוא לעתים קרובות לא כך. במידה ואתם חווים מצב של ליקויי בניה בדירה החדשה שלכם, אתם צריכים לדעת כיצד לנהוג.

26/10/2016

אף אחד מאתנו לא רוצה את עגמת הנפש של תקלות וליקויים בדירה החדשה שלו

אף אחד מאתנו לא רוצה את עגמת הנפש של תקלות וליקויים בדירה החדשה שלו
מצב של ליקויי בניה בדירה שלכם הוא בכל מקרה מצב של עגמת נפש, וכאשר מדובר בדירה חדשה – הדבר נכון פי כמה וכמה. עגמת הנפש הזאת נובעת בראש ובראשונה מכך שההשקעה בדירה חדשה היא השקעה כלכלית עצומה – ואתם רוצים לקבל תמורה להשקעה הזאת, שצריכה להיות ללא רבב מרגע הכניסה שלכם אליה. עם זאת, בפועל המצב לעתים קרובות רחוק מכך – וליקויי הבנייה השונים יכולים להיות כאלה של ביצוע גרוע של תכניות הבנייה, של מערכות שאינן מתפקדות כראוי, או של סטייה מתכניות הבנייה ומצב בפועל ששונה מהמצב שבו השקעתם כל כך הרבה. כעת, נבין בדיוק מה עליכם לעשות כאשר אתם מגלים ליקויים שכאלה בדירה החדשה שלכם. מה עליכם לעשות כאשר אתם מגלים ליקויים בבניית הדירה החדשה שלכם?

לתעד הכל במקצועיות

כשאתם חושדים או יודעים שישנם ליקויי בניה בדירה החדשה שלכם, הדבר המשמעותי והחכם ביותר שתוכלו לעשות מידית הוא להזמין שירות מקצועי שמתמחה בבדק בית ובאיתור ליקויים שכאלה לבית שלכם. שירות שכזה יבצע עבורכם תיעוד מקצועי ורישום של כל התקלות והליקויים, ישווה לתכניות הבנייה במידת הצורך, ויבטיח כי יש לכם די תיעוד ומסמכים שנכתבים ונחתמים בידי אנשי מקצוע איכותיים בתחום הנדסת הבניין – בכדי לבנות את הבסיס הראייתי הנחוץ לכם לצורך התיקונים הדרושים, ובמידת הצורך גם הפנייה לבית המשפט עבור קבלת הפיצוי המגיע לכם.

תיקון ופיצוי

כאשר יש לכם ליקויי בניה בדירה חדשה, האחריות על תיקון הליקויים האלה אינה משתמעת לשתי פנים – התיקון צריך להיות באחריות הקבלנים המבצעים של הדירה שלכם. עם זאת, במידה והם מתנערים מביצוע התיקונים ומתיקון הליקויים הנדרשים לכם – אתם צריכים ויכולים להשתמש בכלים המשפטיים הזמינים לכם. אל תפחדו מבתי משפט ומעורכי דין – בסופו של דבר מדובר בבית שלכם, ובדירה חדשה בה השקעתם כמות לא מבוטלת של משאבים וזמן – והתיקונים הללו הם חיוניים עבור איכות החיים שלכם בה, ואתם צריכים להבטיח את הביצוע שלהם בצורה מקצועית ומתאימה, או לכל הפחות לפיצוי מתאים על עגמת הנפש שנגרמה לכם.

חברה מובילה בתחום בדק הבית וליקויי הבנייה תבטיח לכם מענה איכותי לאורך התהליך

הבסיס המחייב עבורכם בכל מצב שבו ישנם ליקויי בניה בדירה החדשה שלכם הוא לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום – חברה המבצעת בדק בית ומתמחה באיתור ותיעוד של ליקויים באמצעות מכשור מתקדם, ובמידת הצורך גם ייעוץ משפטי ובניית בסיס ראייתי לצורך תיקון הליקויים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים