כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כך נבחר מנעולן

אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן, כדאי שתזמינו את המנעולן הנכון. למה הכוונה? בוודאי תשאלו, ואנחנו נענה, כי לא כל מי שקורא לעצמו מנעולן הוא מנעולן באמת. איך תדעו מי כן? המשיכו לקרוא את המאמר שלפניכם.

03/11/2016

כך תמצאו מנעולן אמיתי

כך תמצאו מנעולן אמיתי
מנעולנות היא תחום עיסוק מאוד ברור. מי שעוסק בה אמור לדעת לפרוץ את כל סוגי הדלתות, לשכפל את כל סוגי המפתחות וגם להתקין מנעולים מסוגים שונים ולהחליף לא רק מנעולים אלא גם דלתות. מדובר בפעולות שנראות אולי קלות וברורות מאליו, אולם מי שיכול לבצע אותן בצורה מדויקת ואיכותית באמת הוא רק, אבל רק – מנעולן.

מיהו מנעולן?

מנעולן הוא אדם אשר סיים בהצלחה קורס מנעולנות – קורס אשר בו נלמדים כל יסודות המקצוע וכל סודות המקצוע. מדובר באדם אשר מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך מטעם החברות המובילות, ואשר למד את כל מה שצריך לדעת אודות מתן שירותי מנעולנות:
פריצת דלתות מכל הסוגים – פריצת דלתות בתים, מקלטים ובתי עסק, פריצת דלתות רכבים, פריצת דלתות כספות ועוד.

• החלפה והתקנה של דלתות

התקנת דלתות מכל הסוגים והחלפה של דלתות קיימות בחדשות.

• תיקון והחלפה של מנעולים

תיקון מנעולים קיימים שנשברו או ניזוקו בצורה אחרת והחלפה של מנעולים במידת הצורך – בכל סוגי הדלתות.

• שכפול מפתחות

מנעולנים הם הכתובת גם כאשר מעוניינים לשכפל מפתחות וליצור עותקים נוספים. ברשותו של מנעולן מוסמך ומקצועי נמצאת בדרך כלל מכונת שכפול מתקדמת, המאפשרת לו ליצור עותקים של מפתחות מכל הסוגים
על מנת לוודא שאתם אכן מדברים עם מנעולן מוסמך, בקשו ממנו תעודת מנעולן מוסמך או שאלו אותו על ההכשרה שלו – בלי להתבייש. זאת זכותכם המלאה לדעת אם אתם עובדים עם איש מקצוע, או עם שרלטן מומחה.
כמו כן, חשוב שתבדקו את הזמינות של אותו מנעולן, שהרי אם אתם עומדים מול דלת נעולה אתם צריכים עזרה עכשיו, וזה לא יעזור לכם אם אתם מדברים עם המנעולן המומלץ ביותר – שיכול להגיע רק מחר.

המרכז הישראלי למיגון לשירותכם

המרכז הישראלי למיגון מספק שירותי מנעולנות מקצועיים באחריות מלאה. כל השירותים ניתנים על ידי מנעולנים מוסמכים שר עברו את כל ההכשרות וההסמכות הנדרשות, ויכולים להגיע אליכם במהירות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים