כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס עיסוי לנשים בהריון

נשים רבות חוות כאבי שרירים ומפרקים במהלך ההיריון. הגוף נושא משקל רב יותר ממה שהוא רגיל ולכן השרירים מתעייפים מהר יותר. עם זאת, נטילת תרופות ומשככי כאבים אינה מומלצת בזמן ההיריון, ולכן עיסוי מיוחד לנשים בהריון יכול לעזור להן להתגבר על הכאב.

06/11/2016

למי מיועד קורס עיסוי לנשים בהיריון?

למי מיועד קורס עיסוי לנשים בהיריון?
ישנם סוגים שונים של קורסים לעיסוי נשים בהריון. חלק מהקורסים הינם קורסים מקצועיים אשר מיועדים לאנשים אשר רוצים לעסוק בתור מעסי נשים בהיריון בצורה מקצועית. החלק השני של הקורסים הללו מיועד לבני זוג ובני משפחה של נשים בהריון אשר מעוניינים לעזור לאישה ההרה לעבור את ההיריון בצורה נעימה ושלווה. חשוב לדעת שלא מומלץ לבצע עיסוי לנשים הרות בלי מעבר של קורס, שכן עיסוי לא נכון יכול להכאיב ולפגוע באישה, ובמקרים מסוימים אף בעובר. מקרים אלו אינם משתווים למקרים של רשלנות רפואית בהריון אבל יכולים גם הם להוות סיכון לעובר ולאם. מה לומדים בקורס עיסוי לנשים בהיריון?

כיצד לעסות אישה בהיריון

בקורס עיסוי לנשים בהיריון לומדים כיצד יש לעסות נכון אישה בהיריון. באילו אזורים מותר לגעת ובאילו אסור, מהי העוצמה המקסימלית המותרת בכל אזור, מהם האזורים הכואבים והתפוסים יותר בזמן ההיריון, וכדומה.

השפעת ההיריון על הגוף

עיסוי אישה בהיריון שונה מעיסוי אישה או גבר שאינם בהיריון. לכן, חשוב להכיר ולדעת כיצד ההיריון משפיע על גוף האישה וכיצד ניתן להקל על השפעות ההיריון באמצעות עיסוי.

מגבלות ואיסורים בעת עיסוי נשים הרות

אנשים רבים אשר עוברים קורס עיסוי לנשים בהיריון הינם מעסים מורשים, דולות, או אנשי מקצוע. בכדי להימנע מתביעות רשלנות רפואית בהריון חשוב להכיר את כל המגבלות והאיסורים בעיסוי נשים הרות. ישנם דברים שאסור בשום פנים ואופן לעשות לאישה הרה בזמן עיסוי מאחר ודברים מסוימים עלולים לפגוע באם ואחרים אף בעובר. ייתכן ורשלנות רפואית בהריון אינו המונח המדויק לתיאור פגיעה באם או בעובר עקב עיסוי, אבל ההשלכות והתביעות כנגד המעסה יכולות להיות דומות מאוד במקרה של טיפול שגרם לפגיעה בגוף.

התאמת העיסוי לכל שלב בהיריון

הריון הינו תהליך ארוך של תשעה חודשים, והגוף והצרכים שלו משתנים רבות לאורך הזמן הזה. לכן, בקורס מלמדים כיצד להקל על כאבים בכל אחד משלבי ההיריון, כמו גם את השינויים המתבצעים בגוף האישה בזמן הזה.

עיסוי לנשים הרות יכול לתרום רבות למטפל ולמטופלות

נשים בהריון צריכות את כל העזרה שהן יכולות לקבל. הריון הוא תהליך לא פשוט ויש הרבה מאוד מגבלות ואיסורים במהלך ההיריון. כך, שנשים רבות שסובלות מכאבים נאלצות להמשיך לסבול מאחר ואסור להן לנטול תרופות לשיכוך כאבים. בדיוק בנקודה זו נכנסים לתמונה מעסים מוסמכים לטיפול בנשים בהיריון אשר יכולים לעזור להן להתגבר על הכאבים ולהמשיך את ההיריון בצורה שקטה יותר. כמובן שבתור מעסים חשוב לא לטפל בנשים בהיריון לפני מעבר הקורס המתאים כדי להימנע מפגיעה באותן נשים וכדי להימנע מרשלנות רפואית בהריון.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים