כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

משלוחים לחנות חיות

חשבו על חברות השליחויות הרבות שאתם מכירים מלבד דואר ישראל. הדרך המהירה בה הפכנו לחברה שמשלחת מוצרים ומכתבים ברכבי ענק מכל קצוות הארץ לכל יעד שנרצה, היא זו שהובילה לעליה בכמות החברות והיא גם זו שדואגת להגדיל את כמותן כל העת.

06/11/2016

כיום, משלוחים הם כבר מזמן לא רק מנת חלקם של מכתבים ורהיטים

כיום, משלוחים הם כבר מזמן לא רק מנת חלקם של מכתבים ורהיטים
בעבר, עוד כשהיינו קטנים , מקובל היה להעביר באמצעות חברות שליחויות בעיקר רהיטים שקשה היה לסחוב באופן עצמאי, מכתבים שהיה דחוף לנו להעביר במהירות האפשרית או מוצרים שבשל המרחק הגדול שהיינו צריכים להעבירם לא היה ניתן לעשות זאת בעצמנו. אך כיום, בשל הקלות שבדבר ובשל כמותן הרבה של אותן חברות המשנעות בשבילנו כל מוצר ובכל זמן, מיותר לבצע שליחות כלשהי בעצמנו.

המחסור בזמן יוצר צורך בחברת שליחויות

אספקט נוסף שנכנס לחיינו בימים של קדמה טכנולוגית שהולכת ומשתכללת מיום ליום, הוא המחסור בזמן שרודף אותנו. גם למענה על צורך זה, קיימות חברות השליחויות, שבמידה ובחרנו בחברה מקצועית ומנוסה, תעביר את הטובין שלנו ממקום למקום במהירות הבזק ובאחריות. ניקח כדוגמא את נושא משלוחי בעלי החיים לחנויות חיות ונפרוט מספר אמצעים שבהם צריכה להיות מאובזרת חברה המשלחת אותם לחנות או ממנה לבית הלקוח. באילו אמצעים צריכה להיות מאובזרת חברת שליחויות העובדת עם חנויות חיות?

כלובים מתאימים

חברה המשלחת בעלי חיים, ולו למרחק הקצר ביותר, צריכה להכיל ברכבי המשלוחים כלובים בעבור אותם בעלי חיים. הכלובים צריכים להיות בגודל מקסימאלי שיספק לבעלי החיים מרחב מחד, ומאידך בגודל מינימאלי שיאפשר להכניס כמה שיותר כלובים בתוך חלל הרכב. חברת שליחויות שמכבדת את עצמה, את לקוחותיה, בעלי חנויות החיות ואת בעלי החיים עצמם, צריכה למצוא איזון אופטימאלי כאשר מדובר בגודל הכלובים הרצוי.

תנאים מתאימים למחייה בתוך רכבי השליחויות

שילוח בעלי חיים ממקום למקום, בין אם משכו קצר או ארוך, חייב שיעשה ברכב עם תנאים מתאימים למחייתם של בעלי החיים. חלונות ברכב, פתחי אוורור, תאורה מספקת ומזון ושתייה לבעלי החיים במשך כל זמן המשלוח הם רק דוגמאות לאותם תנאים הכרחיים. כאשר אתם, בתור בעלי חנות לחיות או בתור לקוחות בחנויות אלו, עומדים בפני משלוח בעלי חיים, הדבר הנכון והמוסרי לעשות יהיה לברר שהחברה המעבירה את בעלי החיים מחזיקה רכבים העומדים בכל התנאים הללו.

בן אם אתם מעבירים בעלי חיים ובין אם דבר דואר דחוף, בחרו בחברה עם קבלות

כמובן שאין להשוות בין העברת יצור חי להעברת דבר מה דומם. אך חשיבותם של שני אלו במקומה מונחת, ורצוי שכאשר בוחרים בחברת שליחויות שתשנע אותם ממקום למקום, הבחירה תהיה מחושבת ומושכלת. מלבד הפרטים הטכניים שפורטו לעיל ופרטים נוספים כאשר מדובר בהעברות מסוגים אחרים, חשוב לבחור בחברה על פי הניסיון המוכח שלה ועל פי המלצות ממכרים. חברה עם המלצות היא ככל הנראה, חברה שתוכלו לסמוך עליה בעיניים עצומות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים