כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודתו של מתקין דקים

רבות הדרכים לעצב את הבית. ארוכה ביותר הדרך לשנות מהות ואופי של מקום מגורים. הדרך הזאת לא חייבת להיות מייגעת ומלאה, ולעיתים, דווקא הדברים הקטנים ולא בהכרח היקרים ביותר, הם אלו שהופכים דירה לבית ומקום מגורים למקום נוח וחם.

07/11/2016

דק כאלמנט שימושי ועיצובי בבית הפרטי או בדירה

דק כאלמנט שימושי ועיצובי בבית הפרטי או בדירה
דק הוא מבנה מוגבה מלוחות עץ מלא, לא בהכרח מסוג ספציפי של עץ. דקים נבנים לרוב בחצרות בתים וגינות ולעיתים גם בתוך הבית, כאלמנט דקורטיבי מיוחד ומעניין. הוא נבנה בדרך כלל על קרקע קיימת, מדשאה או בטון ומעניק לחלל בו הוא נמצא מעין מבט מלמעלה על שאר חלקי החצר או הבית. הסוגים המגוונים שלו נובעים מסוג העץ בו משתמשים, מצבעו ומהתפקיד שהוא עתיד למלא. התקנתו באופן עצמאי היא עניין לא פשוט בכלל, לכן רבים מהאנשים בוחרים להשתמש בשירותיו של מתקין דקים מקצועי שיודע להתחשב במכלול השיקולים הכרוכים בפעולת ההתקנה. עבודתו של מתקין הדקים מאופיינת במספר תכונות שהופכות אותה לעבודה מעניינת ומאתגרת

גמישות וקריאה נכונה של הסימנים

תנאי הסביבה המשתנים מאזור לאזור בארץ ומבית לבית עם קריטריונים חשובים להבנה איזה סוג להתקין במקום כזה או אחר. התנאים הטופוגרפיים של האזור בו הוא צפוי להיבנות, האקלים השורר באזור והמשפיע על סוג העץ שממנו יורכב והתשתיות במקום, הם רק חלק מהמדדים שעל מתקין הדקים להתייחס אליהם טרם ההרכבה. מתקין מקצועי, גמיש במחשבתו ומודע לפרטים הקטנים שהופכים אותו מאלמנט טורדני לפריט שימושי ונוח לתחזוקה.

יכולות הקשבה

המטרה שלשמה אתם מעוניינים בדק, חומרי הגלם המועדפים עליכם והאופי שאתם מנסים להעביר בו כפריט דקורטיבי, כל אלה אמורים לעמוד לנגד עיניו של המתקין בעת הרכבת הדקים. מתקין טוב יידע לשאוב מכם את הפרטים הנכונים ולהבין את העדפותיכם בלי שתצטרכו להתאמץ להגיד לו אותן. ככל שהוא יהיה בעל יכולות הקשבה מפותחות יותר, הוא גם יבין יותר טוב מול מי הוא עומד. בכך הוא יבצע את מלאכת ההרכבה בצורה חכמה יותר ונכונה עבור הצרכים האישיים שלכם.

לכל דרישה שהיא מהדק שלכם, עשו בחירה מודעת כאשר מדובר בבעל המקצוע שיתקין לכם אותו

דקים, הם לכאורה פרט קטן שניתן להסתדר בלעדיו בבית. אך לא מדויק הוא הדבר. למי שבוחר להקים כזה בחצר ביתו או בין כתלי הבית עצמו, חשובה נראות והאופי שביתו משדר. עבור אנשים כאלה חשוב ביותר גם האדם שיתקין אותו עבורם . בעל מקצוע מנוסה, מקצועי, אדיב וקשוב הוא הכרח של ממש כאשר מדובר בהרכבת פריט שעתיד לשנות את כל צורת ההסתכלות שלכם על הבית שלכם, ולכן חשוב שתבחרו אותו בקפידה ובמחשבה מראש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים