כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התמודדות עם בעיות יונים בבית באזור כפרי

מעבר דירה הוא בדרך כלל מעשה מבורך, וכאשר מדובר במעבר לסביבה כפרית ופסטורלית של קיבוץ או של מושב כזה או אחר – מדובר בשדרוג איכות החיים.

10/11/2016

יתרונות לאזור כפרי

מעכשיו כבר לא יהיה רעש בלתי פוסק של עיר סואנת ודירות קטנות עד כאב – בית צמוד קרקע עם שטח פתוח ואוויר נקי, שאי אפשר להתחרות בו. עם זאת, לעתים קרובות המעבר לסביבה הפסטורלית הזאת נושא איתו גם אתגר קטן שיכול להפוך למטרד גדול, ואנחנו מדברים כמובן על כל מה שנוגע ליונים. יונים נחשבות לחיות אציליות, שמסמלות שלום ושלווה – אך המצב במקרים רבים די רחוק מהאמת.

התמודדות עם בעיית היונים

בראש ובראשונה, יונים עושות הרבה מאוד רעש – כולנו מכירים את רעשי היונים האופייניים במיוחד לשעות הבוקר, שיכולים להפוך למטרד עצום בסביבה כפרית וטבעית שבה יש יונים רבות. מעבר לכך, המטרד יכול להיות משמעותי גם מבחינת הלכלוך – יונים מייצרות הרבה מאוד לכלוך כשהן מטילות את צואתן על גג הבית, על הרכב ובסביבה הפתוחה של הבית שלכם. פרט זה גם גורם לצחנה משמעותית ביותר, שמתבטאת בעיקר בשעות הבוקר. הסכנה השלישית של נוכחות יונים מוגברת בסביבה הביתית היא בריאותית, שכן יונים מביאות עמן כינים. בקיצור, אתם רוצים לבצע הרחקת יונים מהבית החדש שלכם – וחשוב לדעת כיצד לעשות זאת.כיצד ניתן להרחיק יונים בצורה האפקטיבית ביותר? מהם הפתרונות הרלוונטיים ולמי צריך לפנות?

דחלילים –

השיטה המובילה והאיכותית ביותר להרחקת יונים כיום היא שימוש בדחלילים, כאשר הכוונה היא לא לדחליל אנושי מקש, אלא לפסלים דמויי מעופפים שאותם ניתן להציב על גג הבית ובסביבת הבית, להרחקה של יונים ממנו. ניתן להשתמש גם בדחלילים אנושיים, אך באותה המידה גם בדחלילי ינשופים, דחלילי עורבים, דחלילי יונים, דחלילי נחשים ודחלילי חתולים. כל אחת מהאפשרויות האלה, כאשר נציב אותה במיקום האסטרטגי ממנו אנחנו רוצים להרחיק את היונים, תפעל בצורה פשוטה ותבטיח לנו סביבה נקייה מיונים לאורך זמן רב. בכדי להעצים את ההשפעה של הדחליל, ניתן לשלב גם הרחקת מזיקים על קולית בדחליל, וכן להזיז אותו אחת לכמה ימים בכדי להעצים את השפעתו.

דוקרנים –

כאשר אנחנו רוצים למנוע קינון של יונים בסביבת הבית שלנו, אנחנו יכולים להציב דוקרנים במיקום הרלוונטי. הדוקרנים לא פוגעים באופן משמעותי ביונים, אך הם לא מאפשרים להן לקנן ולהתיישב בצורה נוחה באזור – מה שאומר שהן תחפשנה מקומות אחרים לקנן בהם. דוקרנים שכאלה צריכים להיות מוצבים על ידי שירות מקצועי בתחום הרחקת היונים, שידע בדיוק היכן וכיצד להתקין אותם על הצד הטוב ביותר.

רשתות –

כאשר ישנו קינון ואנחנו רוצים למנוע את הגישה של היונים אליו, אנחנו צריכים להקים רשת נגד היונים. הרשת הזאת תבטיח את הסביבה הסטרילית ותכריח את היונים למצוא מיקום חדש – מבלי לפגוע בהן בצורה משמעותית, אך בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים. מדובר בפתרון שמתאים גם לאחר שישנו קינון, כאמור, ולא רק פתרון רלוונטי למניעה.

פתרונות איכותיים וקבועים של הרחקת יונים מבטיחים את הסביבה הנעימה

פנו לשירות מקצועי ומוביל בתחום הרחקת היונים, והבטיחו לעצמכם את הפתרונות הרלוונטיים ביותר עבור הצרכים של הבית שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים