כרגע באתר
1
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איזה מזגן הכי יעיל לדירתכם, ואיך תחסכו?

החורף הגיע, ועמו עונת המזגנים וגופי החימום השונים. במאמר הבא נפרט כיצד לבחור מזגן ביעילות וכיצד לחסוך בצריכת החשמל שלו.

10/11/2016

איזה מזגן הכי יעיל לדירתכם

איזה מזגן הכי יעיל לדירתכם
רבים שואלים אותנו, מה הוא המזגן היעיל ביותר. אנו חושבים שיעילותו של מזגן מושפעת מגורמים רבים – צריכת החשמל שלו, יכולות החימום והקירור שלו, תדירות החלפת החלפים שבו וטיבו הכללי. אנו ממליצים על רכישת מזגן מיצובישי, העונה על כל הדרישות האלו ואף מתעלה עליהן. איך תחסכו בצריכת החשמל של המזגן?

סגרו חלונות

זכרו כי בעת הפעלתו של כל מזגן מוטב לסגור את חלונות הדירה. כך תוודאו כי האוויר החם או הקר הנפלט מן המזגן יישאר בחדרכם, ולא יתמזג עם האוויר החיצוני או יצא אל הרחוב. כאשר אתם סוגרים את החלונות והדלתות החיצוניות, מזגן מיצובישי יחמם או יקרר את החדר במהירות הרבה ביותר.

כבדו את המזגן כשאינו בשימוש

סעיף זה אולי נשמע לכם מובן מאליו, אך זה סעיף חשוב שרבים שוכחים ממנו. הקפידו לכבות את המזגן בצאתכם מן החדר או בעוזבכם את הבית. אין סיבה להשאיר את המזגן דלוק עד חזרתכם. מזגן מיצובישי יכול לחמם או לקרר את החדר תוך כמה דקות, ואינו דורש הפעלה בטרם זמן ההגעה.

טמפרטורות נוחות

כאשר המזגן מכוון על טמפרטורות קיצון, הוא מבזבז הרבה יותר חשמל ממזגן המכוון על טמפרטורות רגילות. כוונו את המזגן שלכם על טמפרטורות נוחות והימנעו מהקפאה או חימום יתר. מוטב תמיד לשים את המזגן על מצב טמפרטורה נעים או על אוורור - הדבר יועיל הן לבריאות העור שלכם והן לצריכת החשמל שלכם.

כוונו את המזגן על אוורור

בהמשך לסעיף הקודם – במידה ואין בכך צורך ממשי, תמיד מוטב לשים מזגן מיצובישי על מצב אוורור ולא חימום או קירור. מצב זה חוסך הרבה אנרגיה.

העדיפו מזגן ולא מפזר חום

בחורף, מזגן מיצובישי הינו אמצעי החימום המחמם, היעיל והזול יותר. חשבון החשמל שלכם יודה לכם אם תותירו את תנור החימום מאחור ותעברו למזגן מיצובישי. מזגן מיצובישי הינו נוח מאוד להפעלה, ובניגוד לתנור חימום הוא גם יחמם את כל יושבי הבית – ולא רק את אלו הממוקמים ישירות לידו. נוסף על כך, בעוד מאוורר ותנור חימום שימושיים רק לעונה אחת, מזגן שימושי לכל ימות השנה – חורף וקיץ כאחד.

איכות

רכשו מזגן מן החברה האיכותית ביותר בתחום. מזגן מיצובישי צורך את כמות האנרגיה המעטה ביותר, קל לתפעול, אינו מתקלקל במהירות ומתפקד למשך פרק הזמן הרב ביותר.

רכשו מזגן איכותי עוד היום

מזגן מיצובישי הינו מזגן טוב ועמיד מאוד. מחירו נוח והתקנתו קלה ומהירה. הזמינו התקנה של מזגן מיצובישי מהדגם המועדף עליכם עוד היום, ואנו בטוחים כי תעבירו את החורף הזה (והחורפים הבאים אחריו!) בחמימות ובנעימות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים