כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

נמאס לכם לשלם? כך תייצרו חשמל לבד בבית!

צריכת החשמל הביתית הינה אחת ההוצאות הגדולות ביותר של כל משק בית בישראל. במאמר הבא נפרט אודותיה ונייעץ לכם כיצד להוריד את עלויות תשלומי החשמל שלכם.

13/11/2016

נמאס לכם לשלם? כך תייצרו חשמל לבד בבית!

נמאס לכם לשלם? כך תייצרו חשמל לבד בבית!
אנשים רבים כבר אמרו נואש מניסיונותיהם לצמצם את צריכת החשמל הביתית, ומקבלים את ההוצאות כגזירה משמיים. מחירי החשמל בארץ עולים סכומים לא מבוטלים, אך השימוש בחשמל הינו הכרחי לקיומנו. לא כך אמור להיות הדבר ולדעתנו אין שום חובה כי כל בית ישלם סכומי כסף רבים לחברת החשמל מדי חודש. צריכת החשמל הביתית שלנו מגיעה כתוצאה משימושי חשמל בסיסיים, כמו חימום וקירור הבית, בישול מזון, חימום מי הרחצה, שימוש בטכנולוגיה והפעלת המכונות החשמליות השונות אשר בביתנו. אל דאגה, בידינו נמצא הפתרון לבעיה זו – כיום ניתן להתקין בכל בית מערכות סולאריות חדשניות, אשר יפיקו חשמל מאור השמש ויאפשרו לכם לייצר חשמל לגמרי בעצמכם, בקלות ובזול. יתרונותיהן של המערכות הסולאריות

פריצת דרך בתחום הפקת החשמל

מערכות סולאריות הינן פריצת דרך בתחום הפקת החשמל. באמצעות המערכות הסולאריות ניתן להפיק אנרגיה הזמינה לשימוש ביתי מיידי באמצעות אור השמש.

מדינה שטופת שמש

במדינת ישראל יש לנו משאב חשוב ביותר – אנרגיית שמש זמינה – אותו איננו מנצלים כראוי. מדינת ישראל הינה אחת מהמדינה בנות המזל אשר ימי השמש בהן רבים וחמים יותר מימי הקור שלה.

איכות הסביבה

אנרגיית השמש אינה מתכלה לעולם, היא קלה לאגירה וקלה להמרה לשימוש ביתי. כאשר אנו משתמשים במשאב טבעי (משאב שאינו מתכלה עם כל שימוש שלנו בו), אנו תורמים לאיכות הסביבה בארצנו ובעולם כולו. הפקת חשמל, פחם וגז הינן תעשיות המזיקות מאוד לעולם בו אנו חיים – הן דורשות משאבים רבים, מחסלות מאגרים שאינם מתחדשים, שואבות אנרגיה באמצעים שאינם סביבתיים ולעתים גם מותירות אחריהן פסולת מזיקה. מערכות סולאריות מאפשרות ייצור בר קיימא וסביבתי של אנרגיה ביתית ותעשייתית, הן מושכות אנרגיה ממקור שאינו מתכלה, אינן מותירות אחריהן תוצרי לוואי ואינן מזהמות את העולם בתהליך.

מחיר

זוהי נקודת המוצא של המאמר שלנו וגם היתרון האחרון והעיקרי של מערכות סולאריות. התקנת מערכות סולאריות מתאימה לכל כיס. עלות ההתקנה והרכישה של מערכות סולאריות משתנה בהתאם לטכנולוגיה בה אנו משתמשים וכמות קולטני השמש אותם אנו מציבים. מערכת זו אינה דורשת תחזוקה רבה, היא מפיקה אנרגיה רבה בקלות והיא חוסכת מאוד בצריכת החשמל שלנו. במהרה תגלו כי המעבר למערכות סולאריות הוריד את עלות החשמל הביתי שלכם בצורה משמעותית, ואף החליפו לחלוטין.

מערכות סולאריות הן אמצעי ייצור החשמל הביתי היעיל ביותר

אנו מקווים כי התרשמתם כמונו מיתרונותיהן הרבים של המערכות הסולאריות. המערכות הסולאריות הינן אמצעי ייצור החשמל הסביבתי, הזול, הנוח וחדשני ביותר. אנו ממליצים לכל משק בית להתקין מערכות סולאריות בביתו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים