כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חוות דעת לאישור רכישת דירה

אנו מניחים כי הגעתם למאמר זה משום שאתם מתלבטים בנוגע לדירה אותה ברצונכם לרכוש. במאמר הבא נספק לכם כלי נוח ומשמעותי להכרעת כל התלבטות בנוגע לדירה חדשה: חוות דעת משפטית.

15/11/2016

מה היא חשיבות חוות דעת משפטית לאישור רכישת דירה

מה היא חשיבות חוות דעת משפטית לאישור רכישת דירה
אנשים אשר מעוניינים לרכוש דירה חדשה נתקלים בדירות המוצעות למכירה מדי יום. היות והשוק רווי בדירות חדשות, קשה מאוד להחליט במבט ראשוני מה היא הדירה המתאימה ביותר לרוכשים. הדבר עלול ליצור דאגות רבות בקרב קוני הדירה הפוטנציאלית, אשר יערימו על המוכרים שאלות מיותרות, שבסופן עדיין לא תהיה להם תשובה בנוגע לדירה המועדפת עליהם. על מנת לפתור את שלב ההתלבטות, נוצרה חוות דעת משפטית. מה היא חוות הדעת בעת רכישת דירה? היכן מקבלים אותה? מה היא כוללת? נפרט על כך בהמשך. כל מה שרציתם לדעת על חוות דעת משפטית לאישור רכישת דירה

מה היא חוות דעת משפטית

מטרתה של חוות דעת מומחה לבית משפט היא ללוות את בדק הבית הכללי שבוצע בטרם רכישת הדירה, עליו חותמים בעלי הדירה. בבדק הבית מצוין כי לא נמצא כל נזק במבנה הדירה או הבית, וכי הוא עומד בכל התנאים הדרושים לרוכשי הדירה. שכירת עורך דין המתמחה במתן חוות דעת משפטית היא אחד מן האמצעים לוודא כי הנכס אכן תקין ועומד בתנאים הדרושים. בדיקה משפטית זו חוסכת טרחה משפטית רבה בעתיד שלאחר רכישת הדירה.

מי מעניק חוות דעת משפטית

חוות דעת מומחה לבית משפט בעת רכישת דירה מוענקת בידי עורך דין המומחה לתחום רכישת הדירות.

מה חוות הדעת המשפטית כוללת

עורך הדין אשר מעניק חוות דעת משפטית, יפרט בה את התנאים הבאים: עורך הדין בודק את עובד היות מוכר הדירה רשום בטאבו כבעל הנכס, מוודא כי לא חל על הדירה צו מניעה או צו הריסה, כי הדירה או פרט ממנה אינם מופקעים, כי לא קיימות שום זכויות צד שלישי על הבניין (למעט המשכנתא), כי הנכס בנוי כדין ולא התקיימו בו חריגות בנייה, כי לא חלו שינויים בתוכנית הסביבתית ועוד.

מטרת חוות הדעת המשפטית

עורך הדין יחקור ויבדוק כל אחד מפרטים אלו, ופרטים רבים נוספים, על מנת לוודא כי אתם רוכשים דירה הנמכרת לכם כחוק, ללא תקלות משפטיות שונות העלולות להשפיע ולמנוע מכם את תהליך הרכישה. חוות דעת זו חוסכת לכם זמן יקר של בירורים נתונים משפטיים בהם אינכם מבינים.

בקשו חוות דעת משפטית בטרם רכישת כל דירה

אנו חושבים כי מוטב לקבל חוות דעת מומחה לבית משפט בטרם רכישת הדירה בה תתגוררו לשארית חייכם. ההליך אינו יקר, אינו אורך זמן רב – וחוסך לכם זמן וכסף יקרים מפז. הסירו דאגה זו מליבכם וגשו לקבלת חוות דעת משפטית לכל דירה שאתם מעוניינים לרכוש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים