כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

למי מתאים לעבוד בחדרי בריחה

חדרי בריחה מהווים אפשרות בילוי איכותית שרבים מאוד אוהבים אותה ואפילו ממש מתמכרים אליה בשנים האחרונות, ובצדק. אם אתם מעוניינים בצד השני של חדרי הבריחה – עבודה בתחום, אנחנו כאן בכדי לעזור לכם להבין האם מתאים לכם לעבוד במסגרת שכזו.

15/11/2016

חדרי הבריחה ועל עליית הפופולאריות של התופעה הזאת בשנים האחרונות

חדרי הבריחה ועל עליית הפופולאריות של התופעה הזאת בשנים האחרונות
עבור מי שלא לגמרי יודע במה מדובר ואולי שמע הרבה על התופעה הזאת בזמן האחרון, נסביר כי חדר בריחה הוא למעשה מרחב בילוי שמתאים לפעילות קבוצתית כזו או אחרת באורך שעה, כאשר בתוך המרחב הסגור הזה נכנסת קבוצה של 2 עד 6 אנשים, ועם תחילת 60 הדקות הם מקבלים שורה של חידות שעליהם לפתור. המטרה של חדר הבריחה היא לעמוד בכל המשימות ולפתור את כל החידות, וכך לנצח את המשחק בפרק זמן של שעה. רבים נהנים מאוד מחדרי הבריחה, ובשנתיים האחרונות מדובר בתופעה שתפסה גלים משמעותיים ביותר בתרבות הבילוי בישראל. אם אתם חושבים לבדוק את התאמתכם, המשיכו לקרוא ותראו מה דעתכם.
למי מתאים לעבוד בחדרי בריחה? מה צריך לדעת על העבודה ועל הדרישות

מה נדרש מעבודה בתחום?

עבודה בחדר בריחה כוללת בדרך כלל מספר מסוים של דרישות נפוצות, כמו גם כישורים נחוצים עבור העבודה. בדרך כלל, העבודה הבסיסית ביותר בחדרי בריחה היא ההפעלה שלהם – כלומר, ההפעלה הטכנית הנחוצה (שליטה בסיסית במחשב ובמערכות טכניות לא מסובכות), והתדרוך הנחוץ של הקבוצות. העבודה בחדרי בריחה היא בסופו של דבר עבודה שמספקת שירות – ומדובר בשירות פנאי בתחום הבילויים, שבו חשוב מאוד לשמור על אדיבות ועל ייצוגיות לאורך המשמרת. ניתן להבין שמדובר בעבודה במשמרות – חדרי בריחה פעילים לאורך שעות ארוכות ביום, והעבודה יכולה להיות בבוקר, בצהריים, בערב, בסופי שבוע (עם תגמול מתאים) וכדומה.

אז למי זה מתאים?

עבודה בחדר בריחה היא עבודה שיכולה להתאים לצעירים, שמחפשים עבודה במשמרות ולא רוצים למלצר, ורוצים גם לעבוד בסביבה דינמית ומעניינת יותר. חוש טכני מפותח הוא תמיד יתרון לעבודה בתחום זה, נדרשת גם יכולת טובה של עמידה מול קהל ויכולת התבטאות מפותחת בעברית ובאנגלית (הקבוצות לא תמיד תהיינה ישראליות). מעבר לכך נדרשת תודעת שירות גבוהה ואחריות מפותחת – הפעלת חדר הבריחה היא לא עניין של מה בכך, והאחריות על ההנאה של הקבוצות הנמצאות בחדר היא עליכם. אם זה מתאים לכם – הרי שמדובר בעבודה משתלמת למדי לשעות העבודה שלה.

עבודה בחדרי בריחה היא עבודה מקצועית

חשוב לשמור על מקצועיות מכל בחינה במהלך הפעלת חדר בריחה, בשביל החוויה של המבלים בפנים. כל מי שהיה אפילו באחד מבין זאת – ורק אם הדבר מתאים לכם, דעו שישנן לא מעט אפשרויות עבודה בתחום ההולך והמתרחב הזה, וגם אתם יכולים למצוא עבודה שמתאימה לכם בו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים