כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דירות להשקעה בחדרה

המדינה הקטנה שלנו פורחת בשנים האחרונות בכל הקשור לתחום הנדל''ן ולא משנה אם נסתכל צפונה, דרומה, מזרחה או מערבה, בניינים ופרויקטים חדשים של דיור קמים חדשות לבקרים.

20/11/2016

השקעות במישור החוף

יש כמה ''נקודות חמות'' של נדל''ן שגורמות למשקיעים לנהור אליהן ולהכות בברזל בעודו חם, לפני שהמחירים יזנקו. אחד היעדים המבוקשים בשנים האחרונות הן בתחום הדיור למחייה והן בתחום הדיור להשקעה היא חדרה שהתפתחה בצורה מטאורית ומשכה אליה משקיעים רבים.

העיר על שפת הים

בעבר אנשים הרימו גבה למשמע על אפשרות למגורים בעיר חדרה בגלל בעיות מסוימות שרווחו בה, אך כיום זה השתנה כליל. יש בחדרה השקעה חסרת תקדים בכל הנוגע לפיתוח תשתיות ונראה כי זה בהחלט משתלם. כיום יש בעיר מערכת חינוך שעולה ברמתה כל שנה ובתי הספר ומוסדות החינוך הפכו לשם דבר בעיר. מלבד החינוך המצוין, יש השקעה גם בייצור מקומות עבודה וגם מקומות בילוי.

חיים ללא הפסקה

כיום צעירים ומבוגרים כאחד יכולים לצאת לברים, בתי קפה, מועדונים ומגוון גדול של מקומות כדי להעביר את זמנם בנעימים וליהנות מכל מה שיש לעיר להציע. עבור רבים, מקום הבילוי המועדף הוא אחד שלא ניתן לייצר בצורה מלאכותית בשום מקום – הים. החוף היפיפייה והנקי של חדרה מושך ומזמין אליו אנשים רבים שנהנים מהבריזה המרגיעה, פכפוך הגלים ותחושת החול בין האצבעות.

השקעה בשביל כל בני המשפחה

מלבד הנועם שהים מביא עמו, לאורך ההיסטוריה, ערי החוף היו הערים המשגשגות ביותר מבחינת עבודות שכן המים הם משאב חשוב לכל בית עסק ומפעל. בשל האמור לעיל ניתן לראות יותר ויותר דירות חדשות בחדרה הנבנות חדשות לבקרים.
משפחות רבות גם בוחרות להתמקם בחדרה בגלל הפארקים הנרחבים וגני המשחקים הרבים שפזורים ברחבי העיר. זה חשוב מאין כמוהו, שכן המקומות הללו מהווים אזורי בילויים מושלמים ל''זמן משפחתי'' ומאפשרים גם להורים וגם לילדים להכיר חברים חדשים.

מיקום

מלבד היצע מקומות העבודה בחדרה עצמה, המיקום שלה מאפשר לאנשים להתנייד בקלות מחוץ לעיר. זמן הנסיעה מחדרה לגוש דן ולשרון הוא מועט ותוך פחות משעה אנשים יכולים להגיע למקום העבודה שלהם במהירות ובקלות. זה מהווה יתרון עצום, שכן אנשים שרוצים לגור קרוב למרכז לא צריכים להקריב את העבודה שלהם, אלא הם יכולים לשמור עליה ולנסוע לחדרה הלטך ושוב בלי בעיות.

אפשרויות של תשואה עתידית

גולת הכותרת שהפכה את חדרה לפיסת נדל''ן מבוקשת היא המחירים הנמוכים של בתי המגורים והדירות. כיום ניתן לרכוש בחדרה דירות בנות 3, 4, 5 חדרים ויותר בחצי מהמחיר של דירות דומות באזורים אחרים. העובדה הזו גורמת למשקיעים לנהור לעיר ולרכוש דירות להשקעה שערכן רק יעלה ותשואתם תגדל.

תהליכי הבניה בישראל הולכים וגדלים

למרות גודלה הזעיר של ישראל, הבניה בה רק הולכת וגוברת עם השנים ואחת הערים האידאליות להשקעה כיום היא חדרה שמלבד פיתוח תשתיות מדהימות ומקומות בילוי נחשקים, משקיעה גם בחינוך מצוין ונמצאת מרחק נסיעה קצר ממקומות מרכזיים ועבודות. אכן השקעה משתלמת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים